NikVik

Шампунь проти лупи "Авокадо й колаген"

Шампунь проти лупи "Авокадо й колаген"

Доречі вперше коли вирішила протестувати цей шампунь в мене вимкнули гарячу воду і прийшлось мити в холодній воді . Мені взагальному було цікаво який шампунь від Tink , ніколи не була знайома бо раніше , я розказувала , що користувалась тільки одним брендом шампунем , і всі інші шампуні стали великим бажанням протестувати і найти для себе щось нове .

Шампунь проти лупи "Авокадо й колаген"

Мої враження:

  • цей шампунь проти лупи
  • не дивлячись що він з екстрактом авокадо 🥑, аромат був зовсім не схожий
  • але аромат дуже приємний
  • консистенція густа і колір ніжний , перламутровий
  • при використанні не потрібно багато наносити ,( в мене довго і густе волосся) переважно люблю побільше
  • гарно милиться
  • доречі аромат дуже стійки бо після нього наносила кондиціонер, а аромат залишився від шампуню
  • волосся не пересушує
  • залишається мʼяким і гарно розчісується
  • Екстракт авокадо - найцінніший продукт, який має низку переваг завдяки своєму складу вітамінів, мінералів, антиоксидантів та мононенасичених жирів. Екстракт авокадо зміцнює локони, допомагаючи запобігти ламкості, захищає їх від негативного впливу навколишнього середовища, надає гладкість та еластичність. Завдяки здатності проникати в нижні шари дерми, компонент забезпечує глибоке зволоження, заспокоює шкіру голови та позбавляє від сухості й лупи.
  • Колаген робить локони більш міцними, блискучими, покращує стан пошкодженого волосся і посічених кінчиків, сприяє збільшенню об'єму. Створює на поверхні локона захисний шар, який запобігає втраті кератину. Активізує кровообіг і живлення волосяних цибулин, сприяючи зміцненню та оздоровленню волосся.