Vik_Sem

#testmakeupclub

#testmakeupclub

Люблю відкривати для себе нові косметичні засоби і дякую MUC за чудову можливість тестувати косметику бренду Rimmel.

RIMMEL KIND & FREE ТОНАЛЬНИЙ ЗАСІБ відтінок 10 ROSE IVORY

Об'єм: 30мл.

💎 зручна туба з кришечкою в синьо-білому кольорі,виглядає дуже стильно та легко впізнати серед інших брендів.

💎 при першому відкритті здалось, що тональний засіб дуже щільний, але наносится напівпрозоро, добре маскує незначні недоліки та освіжає обличчя.

💎 аромату майже не має, що влітку для мене величезний плюс.

#testmakeupclub
#testmakeupclub

Туш на основі 99 % натуральних компонентів - знайдена😍
Це одна з переваг продуктів цієї серії.
Для себе я виділила безліч переваг:

  • Стійкість. Туш витримує спеку до самого вечора і не осипається.
  • Щіточка на 100 % виготовлена з волокон на біологічній основі.
  • Не містить мінеральних масел і ароматизаторів. Мені, як користувачу контактних лінз це вагомий плюсик, при використанні туші очі не красніють, не відчувається на віях.
  • Підходить для веганів, не тестований на тваринах.
  • Активними складовими туші є олія ши та біотин.
  • Шовкова консистенція і зручна щітка ретельно профарбовують кожну вію без грудочок, надають їй насичений чорний колір.

Я завжди користуюся консилерами. Мені вони подобаються.

А вся справа в тому, що я консилер можу використовувати самостійно, разом із пудрою та при повному камуфляжі.

Тому консилер завжди є у мене в косметичці, а часом і кілька штук різних тонів.

The Multi-Tasker Concealer від Rimmel для мене став чудовим відкриттям.

Для мене очевидними плюсами використання стали:

  • ефективно замаскував недоліки, освітлює темні кола та вирівнює тон шкіри.
  • великий та м'який на дотик пензлик нанесить покриття і під очима або на всій обличчі. Мені достатньо одного дотику, щоб замаскувати всі недоліки.
  • ідеально лягає на шкіру і зливається з нею, створюючи яскравіший, гладкіший і рівний колір.
  • коректор тримається весь день, навіть в спеку, що зараз особливо актуально))

В доповнення додаю свій літній легкий мейкап з використанням косметики Rimmel.

Дякую MUC за чудовий досвід тестування косметики, та дуже чекаю відгуки дівчат з клубу))