Missmili

Зволожуюча олійка MoroccanOil Treatment For All Hair Type чи така вона класна як її хвалять?!🌸

Зволожуюча олійка MoroccanOil  Treatment For All Hair Type  чи така вона класна як її хвалять?!🌸

Давно вже хотіла спробувати цю незмивашку,ціна трохи відштовхувала ,але я дочекалась знижок і от вже близько двух місяців тестую.

Засіб обіцяє відновити структуру волосся,зробити його міцним і еластичним,а також захистити від впливу високих температур.

В складі має арганову олію і екстракт льону.

Перше на що я звернула увагу -це на аромат.В відгуках обіцяли що він буде приємний,майже божественний,такого я не помітила,звичайний косметичний запах,не стійкий і не залишається на волоссі

Сама олійка доволі густа,але гарно розподіляється на волоссі,використовую її на вологе волосся так і на сухе в якості фінального етапу укладки.

Що можу сказати,олійка не виправдувала моїх надій,еффект точно такий як і від будь якої іншої дешевшої незмивашки.Тобто волосся наче і гладке і блискуче,але я знаю що могло бути і краще,теж саме масло Chi мені більше подобається,від нього волосся гладке і тримається форми навіть на наступний день після миття,з MoroccanOil такого немає(

Зволожуюча олійка MoroccanOil  Treatment For All Hair Type  чи така вона класна як її хвалять?!🌸
Зволожуюча олійка MoroccanOil  Treatment For All Hair Type  чи така вона класна як її хвалять?!🌸
Зволожуюча олійка MoroccanOil  Treatment For All Hair Type  чи така вона класна як її хвалять?!🌸