Тетянка 🤩

#testmakeupclub

#testmakeupclub

10 днів на тестування милих засобів декоративної косметики бренду Rimmel і я готова поділитися враженням. Боксик дуже порадував, якраз те що я хотіла🥰

З брендом вперше знайомлюся, туш і тональна основа Kind & Free, консилер же з іншої лінійки.

На фото на руці зверху консилер, а знизу тональна основа. А мій макіяж можна прогортати з:

  1. Тональна основа, консилер, туш
  2. Тональна основа і консилер
  3. Тональна основа
  4. Тільки гель для брів NYX, який на всіх попередніх фото))
#testmakeupclub
#testmakeupclub
#testmakeupclub
#testmakeupclub
  • Відтінок 001 Black
  • Об'єм 7 мл
  • Термін придатності після відкриття 6 місяців

Естетичне пакування стандартного розміру для туші в блакитно-білому кольорі. Мені туш дуже сподобалася для використання на кожен день, єдиний недолік для мене (для багатьох буде плюсом) легко стирається й змивається.

В сильну спеку може трохи змазатися 🫠 проте не обсипається. При адекватній погоді туш виглядає гарно весь день)

Багато років обираю тільки силіконові щіточки та ця мені також зайшла, дуже зручна та гарно промальовує вії. Ефект дуже класний - об'ємні та підкручені вії без ефекту склеювання. Окремо ❤️ за екологічність.

Тепер хочеться спробувати коричневу 🤎

  • Відтінок 010 Rose Ivory
  • Об'єм 30 мл
  • Термін придатності після відкриття 24 місяці

Миле пакування зі зручним носиком, в мене засіб не протікає з туби.

Спочатку при затесті на руці колір здавався затемним для мене, але при розтушовуванні на обличчі виглядає гарно, з рожевуватим відтінком. Перекриття середнє, для проблемної шкіри може не вистачити. Тональна основа суперлегка й це ідеальний варіант на кожен день 😉

Вона досить рідка, зручно наносити пензликом (використовувала Real Techniques 200) й пальчиками. Фініш має вологий тому шкіра красиво сяє.

Може підкреслити сухість тому треба добре зволожувати шкіру.

Мені сподобалася, але тестування прийшлося на пік спеки й дуже хочу спробувати в більш прохолодну погоду ☁️

  • Відтінок 025 Rose Ivory
  • Об'єм 10 мл
  • Термін придатності після відкриття 24 місяці

Красиве пакування, неочікувано великий аплікатор, до якого треба ще звикнути. Хоч назви відтінків в них однакові, консилер світліший за основу.

Великий об'єм, радує термін придатності (зазвичай бачу на консилерах 6 місяців після відкриття) Класно підійшов відтінок, палітра дуже велика 🤩 кожна собі підбере той самий.

Текстура у консилера приємна, легко розтушовується, але це треба робити швиденько щоб не підсохло. Маскує недоліки чудово і впродовж дня залишається на обличчі.

Може підкреслити сухість, тому потрібно хороше зволоження.

Знайшла для себе класний продукт, точно придбаю ще 👌🏻

Дякую за увагу та рекомендую спробувати кожен засіб з цього чарівного боксу 🫶🏻