ANN_DI

Гелевий олівчик для очей від Lamel

Гелевий олівчик для очей від Lamel

Я ніколи не мала яскравих олівчиків. Ніколи не робила яскравий макіяж. Але ці олівчики - змінюють все 🩵

Вони настільки класно й гармонічно доповнюють образ, що важко зупинитися 🤭

По чуть чуть збираю свою колекцію 😅

П'ять основних переваг:

1. М'яка кремово-гелева консистенція:

- Наноситься так легко, що мої повіки відчувають себе на спа-процедурі. Жодних неприємних відчуттів — тільки ніжне ковзання.

2. Висока стійкість:

- Цей олівець витримує все — від ранкової кави до вечірнього повернення додому після насиченного дня.

3. Легке та комфортне нанесення:

- Він настільки добре розтушовується, що я вже забула, що таке нерівні лінії. Тепер кожен мазок ідеальний, як рухи професійного художника.

Гелевий олівчик для очей від Lamel
Гелевий олівчик для очей від Lamel

4. Гарна стійкість навіть на слизовій оболонці:

- Здається, цей олівець має суперздібності — він тримається навіть там, де інші засоби здаються. Тепер жодних розводів, тільки виразний погляд протягом усього дня.

5. Широка палітра відтінків:

- У палітрі є всі кольори веселки і ще трохи. Я можу створювати креативний макіяж різної складності, змішуючи відтінки і експериментуючи з образами. І кожен раз — новий шедевр.

Загальне враження:

Lamel Professional Oh My Color Gel Eye Liner — це справжня знахідка для тих, хто любить виділятися. Його м'яка текстура, висока стійкість і багатство відтінків роблять його незамінним у моїй косметичці. Тепер я можу бути впевнена, що мій макіяж залишиться на висоті, навіть якщо мої плани включають марафон з улюбленими серіалами чи вечір танців. А кожен погляд, підкреслений цим олівцем, стає маленьким шедевром.

love 🧡