Nastina

Олівці від та AVON Glimmerstick - eye/pen/0.35g та Lamel

Олівці від та AVON Glimmerstick - eye/pen/0.35g та Lamel

Усім привіт! Досвід використання автоматичних олівців від AVON перевищує 5 років, а нещодавно у подарунок за замовлення я отримала олівець для очей від LAMEL в помаранчевому відтінку. Я затестила і його, тож вирішила написати цей допис саме про контурні олівці для очей в великій кількості відтінків.

Перший мій олівець для очей був від AVON в яскраво блакитному кольорі і надалі я почала купувати інші відтінки, щоб завжди мати широкий вибір для макіяжу. Звісно, багато вже закінчилися, та і зараз я маю 6 відтінків Avon Glimmerstick і один помаранчевий від LAMEL.

AVON часто випускає нові серії висувних олівців для очей, і щораз різні: металік, мерехтливі з шиммером, яскраві та матові. Всі відтінки досить пігментовані, та добре переносяться на шкіру. Наносяться зручно, формула жирненька, тож завжди можна підправити, якщо щось не так. Стійкість десь на пів дня. Якщо готову стрілку закріпити тінями чи пудрою, то триматиметься макіяж довше.

Я часто докуповую якісь відтінки, бо для мене це найзручніший варіант стрілки. 10/10!

З Lamel історія не така райдужна, як свотчі нижче, бо щойно я почала тестувати, як гарний, заточений кінчик відламався. Мова іде саме про LAMEL Make Up Oh My Color Gel Eye Liner, який я отримала в подарунок за замовлення 2-х продуктів. Олівець в цілому симпатичний, в наявності є яскраві кольори, яких можна задіяти у виконанні багатьох макіяжів, мені ще дуже симпатизує блакитний варіант. В подарунок розсилали помаранчевий🍊, це було відомо ще з оголошення, тож була рада подарунку і зразу розпакувала олівчик. Якщо не звертати увагу на те, що зразу треба було його підточити, то в принципі, гарний олівець, м'яко фарбує, добре тримається. Деревина досить м'яка, не кришиться під час заточування, видає акуратну сточену смужечку. Стрижень дійсно мов гелевий, бо не розмазується, ним зручно керувати.

Раджу спробувати хоча б парочку олівців від Ейвон чи, якщо вам хочеться підточувати їх, то від LAMEL.

Дякую за вашу увагу!

До побачення!

Олівці від та AVON Glimmerstick - eye/pen/0.35g та Lamel
Олівці від та AVON Glimmerstick - eye/pen/0.35g та Lamel
Олівці від та AVON Glimmerstick - eye/pen/0.35g та Lamel
Олівці від та AVON Glimmerstick - eye/pen/0.35g та Lamel
Олівці від та AVON Glimmerstick - eye/pen/0.35g та Lamel
Олівці від та AVON Glimmerstick - eye/pen/0.35g та Lamel
Олівці від та AVON Glimmerstick - eye/pen/0.35g та Lamel