NaasaVahLOK

Тест косметики вiд французького бренду Rimmel

Тест косметики вiд французького бренду Rimmel

Доброго дня спiльнота! Майже тиждень тестiв та мое враження про косметику Rimmel.

менi пощастило стати тестувальником товарiв вiд бренду Rimmel. Дуже хочется висловити свою думку про цi товари!

Завдяки Makeup та бренду Rimmel я отримала на тест бокс з косметикой, в якому були три продукти:

Rimmel Kind and Free Skin Tint Moisturising Foundation у вiдтiнку 010 Rose Ivory

Rimmel The Multi-Tasker Concealer у вiдтiнку 025 Rose Ivory

Туш для вій Rimmel Kind & Free Clean, Volumizing & Lengthening 001 Black

Тест косметики вiд французького бренду Rimmel
Тест косметики вiд французького бренду Rimmel
Тест косметики вiд французького бренду Rimmel

Почнемо з самого цiкавого:

Тональна основа Rimmel Kind and Free Skin Tint Moisturising Foundation.

у мене вiдтiнок 010 Rose Ivory. Це тiлесный колiр з легкою розовинкою. Текстура дуже легка, без остаточноi липкости. Трохи помiтний аромат, наче вазилiн з жасмином при нанесеннi. Через годинку починае розкриватись як букет, та пахтити повсюди.

Упаковка дуже гарна, у мьякi тубi з пластику. у косметичцi може пiдтiкати, якщо носити кришкою донизу.

Консистенция бiльше менi схожа на флюiд, рiдка та текуча.

30 мл, дуже економна та легко розподiляется по обличчю як сухим так i вологим спонжем.

перекриття: на 3 з 10. недолiки не перекривае, а лишень трохи маскуе.

Фiнiш трохи вологий, наче з сяйвом. з пудрою - починаемо блищати на 3й години носки.

тепер до минусiв:

Як власниця зрiлоi шкiри з недоликами можу стверджувати, що на не пiдготовлене обличчя краще не наносити, так як пiдкреслить усi шкiрочки та сухостi.

Пiсля 6 годин починае зникати з обличчя , але не плямами, а поступово. Краще, якщо закрiпите пудрою.

Для лiта - що треба, але на добре зволожену та пiдготовлену шкiру.

Упакування з мiцного пластику, срiбнi ниписи трохи стираются з часом.

Дуже дуже густа. У меня у вiдтiнку 025 Rose Ivory - свiтлий бежевый з розовинкою.

Кремова текстура, плотне перекривання.

Аплiкатор великий, пухнастий, набирае достатню кiлькiсть продукту.

Аромат: дуже активний, наче сидром , чи зброженим вином, не приемний та видчувается постiйно.

Экономний, легко розподiляется.

Перекриття: на 7 з 10. гарно перекривае недолiки, але якщо зверху наносити тональну основу - зтирается.

минуси:

якщо використовувати як основу пiд тiнi - скотуется та погано тримается на повiках.

западае у зморшки пiд очима та на носогубцi.

треба обов'язково закриплювати пудрою!

Упакування комфортне, мiцно закривается.

Колiр чорный, насиченый.

По стiйкости: дощ не переживе, але тримается достойно! Добре змивается гiдрофiльною олiею.

Конситенция кремова, гарно розподиляется по вiям та доволi швидко пидсихае на них.

В мене прямi, короткi вii, яки стирчать у рiзнi сторони.

Туш дуже гарно iх зiбрала у кучу , подовжила та роздiлила.

Явного запаху не мае, зручна у використаннi.

Всього 2 шари - та ты красуня! Але головне не мазюкати багато - павучi лапки гарантовано!

Туш просто маст хев за таки грошi!

В кiнцi хочу знову подякувати Makeup за можливiсть протестувати продукцiю компанii Rimmel та Вам, шановнi, за увагу!

всiм гарного дня!

NaasaVahLOK
0
1
Підписки