Ната Наталія

#testmakeupclub

#testmakeupclub

Не думала що таке можливо,але рандом знову порадував мене. Тому на тестуванні у мене опинилася туш,консилер та тональний крем. Гарно усе протестувала і зараз розповім про свої враження.

Зручне упакування - плоска пляшечка має носик з якого подається засіб.
Дизайн привертає увагу.
Об'єм 30 мл.
У мене колір 10 Rose Ivory. Це майже найсвітліший колір з усього асортименту. Підійде світленьким дівчатам.
Для мене він наразі надто світлий,через невелику засмагу. Відкладу до холодів і побачимо.


Тональний комфортний у нанесенні. Мені подобається використовувати спонж, також добре наноситься пензлем. Має гарний сяючий фініш.
Як на мене,має середній ступінь перекриття. На комбінованій шкірі не скочується. Наносила його на свої зволожуючі та поживні креми і все добре.
Протягом дня не відчувається на шкірі. А уже під кінець помічаю,що западає у зморшки.
Не викликав висипань чи інших негативних реакцій.

Перше,на що звертається увага - привабливий дизайн.
Консилер має об'єм 10 мл.
Аплікатор не маленький, має таку ж велику щіточку.
У мене відтінок 025 Rose Ivory(доречі,як і тональний).Це світло-бежевий тон,який для мене також виявився надто світлим.
Доречі, я не помітила,щоб на тубі був продубльований відтінок засобу. Номер був лише на наліпці,яка може відклеїтись.


Консилер добре розтушовується,не конфліткує із кремом.
Має середній ступінь перекриття.
Мені сподобався у нанесенні, бо лягає невагомим шаром.

Це перша екологічно чиста туш створена брендом.
У мене відтінок Black - класичний чорний колір.
Об'єм 7 мл.
Щіточка націлена на об'єм та подовження.
Використовувати її легко і зручно. Протягом дня вона не відбивається на повіках у мене.
Якщо ненароком потерти око - трохи осипеться. Але якщо не чіпати вії - протримається до кінця дня.
Тиждень тому,коли у кімнаті була температура повітря більше 36 градусів - туш дуже швидко підсихала.
Мені сподобалось як виглядають мої вії з цією тушшю. Помітне подовження і погляд одразу виразніший.
Під час використання не спостерігалося алергічної реакції.

Дякую Makeup Club за можливість тестувати нові засоби 🤗 Це надзвичайно приємно бачити себе у списку переможців, чекати на пакуночок та тестувати нове.