Jacklyn Void

Мій шлях відновлення волосся: як відпало, самостійний підбір догляду, звернення до трихолога.

Мій шлях відновлення волосся: як відпало, самостійний підбір догляду, звернення до трихолога.

Все починалося з того, що колись в мене було волосся по коліно, а потім я почала його потрохи стригти та фарбувати. Фотографій в мене майже не лишилось, але це наше умовне до.

З догляду тут якийсь рандомний шампунь та бальзам. Виглядає нормально, але насправді воно було дуже сухе і постійно знаходилось в косі.

Потім я пофарбувала волосся червоною аміачною фарбою.

Спочатку йому було +- нормально, але через деякий час воно перетворилося на солому і довелось відрізати більшу частину.

З догляду все ще рандомний шампунь та маска Numero, пізніше мені сказали, що в неї майже немає ніяких дуючих компонентів і сенсу в ній нуль, тільки візуальний ефект за рахунок силіконів. (Силіконів в догляді я, доречі, не боюся. Вони дають гарний візуал, але добре якщо окрім них є ще щось на комплексну дію.)

З десятого класу починається моя історія яскравих фарбувань. Перший час я навчалась правильно фарбувати волосся, тому більшу частину часу воно виглядало сухим. Але коли вже приловчилася, все було чудово, рівно до того моменту як я перший раз відвідала салон. До (сине на фото) та після салону я прикріплю.

Я від природи маю вьюнке та пористе волосся, але те, що від нього лишилось після фарбування це жесть.

Після того, як його попалили (відпало майже під корінь, та лишило хімічний опік на шкірі голови. Детальніше розповідала в попередніх дописах.) На фото майстер його накрутив, щоб не було помітно, що більша частина густини відпала. Далі воно продовжувало сипатись ще кілька місяців, були опіки на шкірі голови та вухах.

Далі прикріплю фото з якого почався шлях відновлення. Це після рожевого фарбування я один раз затонувала його пігментом прямої дії в зелений. Волосся мало от такий вигляд без салонної укладки.

Про догляд на той момент я не знала абсолютно нічого, тому потроху почала цікавитися цією темою. З чого я виявила, що потрібно чередувати маску для відновлення (живлення) та зволоження, а також додати незмивні засоби, якими я раніше зовсім не користувалася. Мій вибір пав на дві маски з мас маркету, зволожуючий спрейчик, термозахист та крем. І фото перших результатів також додам. Одразу помітила різницю.

Замінила розчіски на щітки з зубчиками без кульок, атласні резинки замість звичайних. Ще рекомендували шовкові наволочки, але в мого кота є особливість, він любе жерти постільну білизну (йому подобаеться як воно на зубах тріщить), тому наволочка протрималася два тижні, але тема класна, рекомендую, волосся сипалось набагато менше. Між фото різниця +- 6 місяців.

І от на цьому догляді за два роки я отримала наступний результат. Непогано?)

Але мені все мало. Кінчики не сікуться, але на мій погляд можна ще краще. (там сантиметрів п'ять точно ще отого попаленого зеленого точно є і воно мене бісить, бо з нього постійно злазить фарба).

І заради експерименту я вирішила звернутися для підбору догляду до трихолога. Після огляду я отримала пдф файл на 30 слайдів з рекомендаціями щодо продуктів для конкретно мого типу волосся ша шкіри голови з різних цінових сегментів, повний розбір мого домашнього догляду і схеми застосування.

Що ми виявили? У мене жирний тип шкіри голови та середньо пористе, пошкоджене, фарбоване волосся середньої густини.

Я була здивована, що багато засобів з мого догляду вона рекомендувала лишити, майже все, окрім лінійки Dream long, аргументувавши це тим, що для конкретно мого волосся вона заслабка (для менш пористого чи не пористого буде дієвіша), а мені для мого типу треба щось жирніше.

Залишили: Dr. Sabnte Hylauron mask як зволожуючу маску та спрей на кожен день з цієї ж гілауронової серії (тут не дає його прикріпити, бо немає в наявності.), пілінг для шкіри голови Radical, шампунь Shauma 7 трав, але рекомендували чередувати з більш м'яким по дії, термозахист теж лишили. Олійку від hairwave забракували, бо має в складі компоненти, які можуть сушити довжину.

Мені там склали чималий список рекомендованих засобів і мені вже дуже цікаво все потестити, але кошик вийшов майже на 5к, тому чекаю зарплатню і замовляю тут на мейкапі. Обрала собі різних засобів з різних цінових категорій, так як проф догляду в мене ще не було і було цікаво спробувати хоч щось.

Чи було б вам цікаво побатичи відгук на те, що мені підібрали після тестування?

А підібрали мені нову маску на живлення, ще зволожуючі спреї, олійку, незмивний крем та, що особисто мені найбільш цікаво, - серум для росту волосся (бо в мене воно росте на 1см в місяць.)

А чим ви користуєтеся? І як вам взагалі? Чи були випадки втрачання волосся та як рятувались?

Пробували серуми/сироватки для росту волосся? Чи був ефект?