Аніта

Крем з вітамінами для шкіри навколо очей Enough Real Vita 8 Complex Pro Bright Up Eye Cream

Крем з вітамінами для шкіри навколо очей Enough Real Vita 8 Complex Pro Bright Up Eye Cream

Всім привіт, сьогодні поговоримо про крем з вітамінами для шкіри навколо очей. До цього я користувалася кремом цього ж виробника Enough Rich Gold. Вирішила спробувати щось нове. Відгуків на сайті тоді на нього не було, тому придбала по опису на свій ризик.
Крем не має запаху від слову зовсім. Текстура як у більшості кремів. Дуже яскравий дизайн, зручний дозатор. Поглинається швидко, не залишає липких слідів. Користуюся я ним не так довго, декілька тижнів. Шкіра навколо очей зволожена, дуже приємна на дотик. Гарно освітлює, не скажу що прям прибирає темні кола, але робить їх трішки світлішими.
Взагалі якихось інших змін не побачила, не чекайте дива, що прибере зморшки. Гарний зволожуючий крем на кожен день для підтримання тонусу та текстури шкіри.
Можливо побачу якісь зміни з часом використання, накопичувальний ефект.
Крем дуже економний, попередній крем мені вистачило більше ніж на пів року при щоденному використанні.
Взагалі думаю що після цього повернусь все ж таки до Enough Rich Gold.

Крем з вітамінами для шкіри навколо очей Enough Real Vita 8 Complex Pro Bright Up Eye Cream