Missmili

Сяюча пудра від CHANEL

Сяюча пудра від CHANEL

Цю пудру придбала ще декілька років тому. Це була моя давня хотілка. Цей дизайн мене просто підкорив так стильно і вишукано виглядало це пакування

Обраний відтінок 10

Сяюча пудра від CHANEL

В мене сяюча версія пудри яка має в складі SPF 15

В комплекті до пудри йде пензлик,який до слова не зручний,та пильничок,до якого все прилипає)Також є дзеркальце.

В мене найсвітліший відтінок №10 в рефілі він здається рудим,але на шкірі відтінку майже не помітно

Враження:

Це одна з найпроблемніших пудр які я мала)

Ну по-перше,вона дуже погано набирається,для неї використовую щільний,плотно набитий і дещо жорсткий пензлик.Також ця пудра має властивість замилюватись,і періодично потрібно знімати верхній шар якоюсь жорсткою серветкою.

Також ця пудра відмовляється товаришувати з більшістю тонів,вона лягає шматками,а пігмент має властивість западати в пори.

Найкраще виглядає,якщо шкіру взагалі не чим не тонувати,типу звичайний денний крем ,а потім цю пудру,от в такому варіанті вона згладжує шкіру,блюрить пори і виглядає як прозора пудра без відтінку

Свотчі не додаю,бо як не старалась цієї пудри не видно взагалі,настільки вона невагома

Як видно на фото,пудра злегка матує шкіру,але при цьому на шкірі виглядає натурально.Сяяння особливо ніякого немає.

Висновок:

Ця пудра виявилася для мене маленьке розчарування,вже занадто вибаглива