Yana__matviets

PIEL Cosmetics Enhancer "G2"

PIEL Cosmetics Enhancer "G2"

PIEL Cosmetics - це космецевтичний бренд на основі гіалуронової кислоти і цитрату срібла, який допомагає сучасній жінці виглядати так, ніби ви часто відвідуєте косметолога.
Сьогодні хочу розповісти про сироватку бустер-провідник для посилення косметичних засобів PIEL Cosmetics Enhancer "G2"
І що ж воно таке?
Наша шкіра - це барʼєр, який захищає від зовнішніх негативних факторів
Деякі інгредієнти косметичних засобів залишаються на поверхні, надаючи лише поверхневе зволоження,
Тому бренд PIEL Cosmetics створив сироватку бустер-провідник

PIEL Cosmetics Enhancer "G2"

Пакування
Бустер представлений у флаконі, дозатор помпа з вакуумною технологією безпечного зберігання (тобто в середині немає звичної трубочки)
Об'ємом 30 мл
Також в наборі для зручності є міні-контейнер "візьми з собою"
Я впреше бачу таку турботу про клієнтів 🫶
Консистенція
легкого, водянистого гелю
Колір прозорий і так, як не містить у складі ароматизаторів тому аромат відсутній
Вбирається за лічені секунди

Активні компоненти
💙Полісахарид Micromatrix – сприяє більш ефективному проникненню активних інгредієнтів у шкіру;
💙Має функцію «контрольованого вивільнення активів», формуючи на поверхні шкіри невидиму плівку, що забезпечує більш тривале зволоження та вбирання активних інгредієнтів;
💙Сприяє охолодженню шкіри на 7 градусів, що є особливо корисним для шкіри навколо очей;
💙Додатково робить шкіру м'якою та оксамитовою.

Спосіб використання (від косметолога)
Засіб використовується після очищення та тонізації шкіри, перед нанесенням основного догляду, тобто перед сироватками, кремами, масками. Для зручності Енхансер можна змішати із вашим засобом по догляду та наносити готову суміш.

Враження
Сироватка бустер-провідник PIEL Cosmetics Enhancer "G2" - це знахідка!
З якою можно зкомбінувати будь-який ваш догляд
Я використовую її перед нанесенням маски та сироватки від бренду
Помітила, що окрім шикарного результату посилення засобів витрата сироваток/кремів зменшилась!
Тобто якщо раніше я брала пів піпетки сироватки, то наразі це третина
Та сама ситуація і з кремом
Ну не диво? 💙