Vik_Sem

Timeless - Skin Care - Hyaluronic Acid + Vitamin C Serum

Timeless - Skin Care - Hyaluronic Acid + Vitamin C Serum

З цією сироваткою я знайома вже майже рік, і хочу поділитись своєю знахідкою з вами💖

Об'єм: 30ml

Сиворотка для обличчя зі зволожуючою гіалуроновою кислотою та вітаміном С , ефективно освітлює пігментні плями та запобігає їх утворенню, а також сприяє загоєнню ран. Комплекс Matrixyl 3000® бореться зі зморшками, а алое заспокоює шкіру та знімає роздратування.

Сироватка має веганську формулу.

Активні компоненти:
💎гіалуронова кислота 1% - інтенсивно зволожує шкіру, зв'язуючи воду в епідермісі.

💎Matrixyl 3000® 1% -це пептидний комплекс, який на сьогоднішній день має найбільшу кількість клінічних досліджень та відноситься до категорії сигнальних пептидів-матрикінів і саме він бореться зі зморшками.

💎вітамін С 5% - антиоксидант, вирівнює колір шкіри, освітлює пігментні плями та сприяє загоєнню ран.

💎алое - зволожує, регенерує та заспокоює запалення.

Склад досить не поганий, нічого зайвого:

Aqua, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Aloe Barbadensis, Sodium Hyaluronate, Benzylalcohol, Dehydroacetic Acid, Butylene Glycol, Carbomer, Polysorbate 20, Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7

Timeless - Skin Care - Hyaluronic Acid + Vitamin C Serum
Timeless - Skin Care - Hyaluronic Acid + Vitamin C Serum

Після невдалого досвіду з використанням 23% чистої аскорбінової кислоти в кремі для обличчя, коли моя чутлива шкіра відреагувала на неї ще більшою чутливістю та висипами😡, я почала вивчати властивості вітаміну С в засобах догляду, які його форми використовують.

Після довгих консультацій та статей я знайшла для своєї шкіри саме цю форму вітаміну С 5% це форма магнезіум аскорбіл фосфат (вважається найкращим вибором для шкіри з порушенням бар'єрної функції та підвищеною чутливістю, оскільки не викликає лущення та почервоніння).

❤️Сироватка не має липкості, не відчувається на шкірі.

❤️При нанесенні під мейкап не скочується.

❤️Водяниста текстура добре поглинається шкірою.

Результат, який я бачу після такого терміну використання:
🌱підвищення тонусу та еластичності шкіри;
🌱в літку використовую під санскрін, тим самим підвищуючи захист від фотостаріння шкіри (антиоксидантний захист);
🌱вирівнює тон і надає шкірі неймовірного сяйва, стираючи сліди втоми та усуваючи сірий, «землястий» відтінок обличчя;
🌱поступово бореться з гіперпігментацією, освітлює застійні постакне на шкірі;

🌱скорочує глибину мімічних зморшок, розгладжує тонкі лінії та заломи, зменшує рихлість, в'ялість.

🌱тактильно ущільнює тонку, суху шкіру;
🌱зміцнює стінки капілярів та судин, зменшуючи прояви куперозу;

Але хочу підкреслити, що це відбувається все дуже маленькими кроками, ця сироватка не чарівна таблетка. Потрібна регулярність та терпіння🤔

Але для мене вона стала відкриттям і нарешті я змогла закохатися в Вітамін С 🍋