Viktoria_Ilnytska

Семпли ізраїльської косметики AHAVA

Семпли ізраїльської косметики AHAVA
Семпли ізраїльської косметики AHAVA

Привіт дівчатка☺️

Багатьом з нас пощастило отримати можливість від нашого MAKEUP Club, спробувати косметику, нового для мене бренду - AHAVA💫

Назва бренду на івриті означає "любов". І користування цією косметикою, це дійсно любов до себе🤍

Отримала дві картонні упаковки з пробничками. Одна лінійка - зволоження та сяйво; інша - підтягуюча.

Я неабияк зраділа, коли мені зателефонувала менеджер Вікторія, для уточнення деталей відправки. Адже це ізраїльська косметика, яка відома якістю та ефективністю🙌🏼

Семпли ізраїльської косметики AHAVA

До цієї лінійки входять:

🩵 Сироватка для обличчя з сумішшю мінералів Мертвого моря

🩵 Концентрована сироватка для очей з сумішшю мінералів Мертвого моря

🩵 Грязьова очищуюча маска для обличчя

🩵 Крем-гель зволожуючий для обличчя

Сироватка для обличчя має консистенцію рідкого крему та легку текстуру. Яскраво виражений аромат фруктових кислот, ніжний, нерізкий.

Основне призначення - зволоження. Підходить для усіх типів шкіри. Контактуючи зі шкірою, одразу починає моментально вбиратися. Обличчя одразу стає свіжим, зволоженим та сяючим💫

Зокрема сироватка має здатність вирівнювати тон, зменшувати видимість пігментних плям та нерівностей на шкірі, розгладжувати зморшки.

Серед основних складників є aha-кислоти, абрикосові кісточки, алое вера, вітамін е, вітамін с, гіалуронова кислота, лакриця, молочна кислота, ніацинамід, оливкова олія, петитгрейн, сіль, фруктові кислоти.

Мені вона одразу сподобалась, з першого застосування. Можна наносити як вранці, так і ввечері.

Сироватка для очей має подібну консистенцію як в попереднього продукту. Призначена мінімізувати темні кола під очима, зволожити та освітлити шкіру.

Такий засіб створений на основі потрійної концентрації ексклюзивної формули Osmoter, до якої додано екстракт плодів маслини. Osmoter - це унікальне поєднання мінералів Мертвого моря, в якому налічується кілька десятків видів мікроелементів і солей. Активні компоненти покращують клітинний метаболізм, нормалізують водний баланс, мають інтенсивну зволожувальну дію.

Колір напівпрозорий з сяючими мікроелементами✨

На ділі, сироватка одразу вбирається та надає свіжий вигляд, шкіра під очима стає пружною, без жодного відчуття липкості💫

Очищуюча маска для обличчя створена на основі лікувальної грязі Мертвого моря, яка покращує і омолоджує шкіру.

🤍Консистенція густа, грязьова, подібна до глиняної маски, але легка водночас

🤍Аромат приємний, легкий

🤍Після нанесення, (наносити слід щільним шаром) маска починає по-троху висихати. Рекомендується тримати на обличчі 5-10 хв. та користуватися 1-2 р. на тиждень. Я витримувала 10⏳

🤍По відчуттям - легенько стягує, але зовсім мінімально, дуже комфортно, легко змивається теплою водичкою. Обличчя одразу стає світлим та свіжим, без жодних почервонінь. Я прям супер задоволена цим засобом.

🤍Маска збагачує шкіру корисними мінералами, очищає пори, виводить токсини й освіжає. Грязьова маска ефективно розгладжує зморшки, усуває сліди втоми та підтягує шкіру.

Маска усуває запалення і подразнення, відновлює захисні функції шкіри.

🤍Вистачило мені її на два застосування

Зволожуючий крем-гель

Ідеально підходить для закріплення догляду, особливо після застосування грязьової маски🙌🏼

🩵Підходить для усіх типів шкіри, можна застосовувати і вранці, і ввечері.

🩵Текстура дійсно - кремово-гелева, дуже легка.

🩵Аромат ніжний, фуктовий

🩵Формула крему збагачена водою Мертвого моря. Серед основних складових містяться алантоїн, алое вера, мінерали, фруктові кислоти.

🩵 Після нанесення, шкіра стає добре зволоженою та пружною

До цієї лінійки входять:

✨Сироватка для обличчя підтягуюча

✨Крем для шкіри навколо очей зміцнюючий

✨Ліфтинговий денний крем spf20

✨Ліфтинговий нічний крем

Сироватка для обличчя призначена для антивікового догляду, надання сяяння шкірі та її зміцнення.

🧡Консистенція масляниста, рідка. Це і недивно, адже вона насичена різними маслами: вітамін е, жожоба, макадамія, обліпиха, оливкова олія.

🧡Також серед основних інгредієнтів містяться aha-кислоти, фруктові кислоти, яблучна кислота.

🧡Формула засобу з гліцерином.

🧡Сироватку дала спробувати мамі, по відгуках: сироватка хоч і масляна, але немає відчуття що ніби нанесла олії, шкіра зволожена, але засіб деякий час відчувається на ній.

🧡Аромат дуже сподобався, ненасичено-фруктовий

Крем навколо очей серед основних функцій якого, це живлення шкіри.

💫Консистенція не щільного та не густого крему.

💫Основні складові: алантоїн, вітамін в5, вітамін е, гіалуронова кислота, оливкова олія, пантенол, пептиди, резвератрол, троянда, фруктові кислоти

💫Крем легко вбирається у шкіру, не залишаючи відчуття стягнутосні, натомість - шкіра стає пружною та розгладженою

💫Мама в захваті

Ліфтинговий денний крем spf20 призначений для підвищення еластичності шкіри обличчя. Великим плюсом є те, що він у своєму складі містить spf.

🪄Комплекс вітамінів, що міститься у складі, впливає на вікову шкіру, надаючи їй омолодження. Звісно, що для видимого ефекту, недостатньо покористуватися семплами. Але по відгуку мами, крем чудово живить та зволожує її шкіру обличчя

🪄Основні інгредієнти: алантоїн, алое вера, вітамін е, глина, м'ята, пептиди, протеїни, ромашка, саліцилова кислота, фруктові кислоти

🪄Аромат теж, як і у всієї лінійки - ніжно-фруктовий, ненавʼязливий

Ліфтинговий нічний крем є більш насиченим ніж денний, адже містить у собі компоненти для відновлення шкіри обличчя у нічний час

🌙 Формула нічного ліфтингового крему насичена корисними екстрактами, оліями й вітамінами, що допомагають шкірі мати свіжий відпочилий вигляд.

🌙Наявність у продукті масла ши активізує вироблення колагену і робить шкіру пружною, запобігає втраті вологи.

🌙Сік алое миттєво зволожує, роблячи епідерміс м'яким і гладеньким, чудово розгладжує і зменшує кількість зморшок, підвищує тонус шкірного покриву.

🌙Екстракт ірландського моху, що міститься у кремі, є сильним антиоксидантом, який бореться з вільними радикалами, що провокують старіння шкіри й появу зморшок.

🌙По текстурі легкий, швидко вбирається, а на ранок шкіра обличчя дійсно відпочивша та пружна на вигляд

Я б назвала ці засоби «розкішний догляд за шкірою обличчя», як і в значенні ціни, так і в значенні дії. Гляньте на моє задоволене личко після нанесення лінійки в комплексі✨

Дякую мейкапчику за можливість познайомитись та відкрити для себе чудові засоби🫶🏻

Памʼятаєте підзаголовок? Так от, після семплу з грязьовою маскою, я не роздумуючи закинула її собі до кошика, та вже скоро насолоджуватимусь повноцінним розміром🙌🏼

Дякую вам любі за увагу, чекатиму з нетерпінням на ваші враження від AHAVA🩵