Sashaxoxo

Посилочка з мейкап♡

Посилочка з мейкап♡

Першим у списку є парфуми Tesori d`Oriente Persian Dream. Я вже маю гель для душу цього бренду, і він мені настільки сподобався, що я вирішила придбати парфуми. І знаєте що? Парфуми мені шалено сподобались! Їх упаковка - справжнє мистецтво: витончена, з цікавими деталями та яскравими кольорами, що викликають відчуття розкоші. Тип аромату: квіткові, східні. Початкова нота: апельсин, м'ята, червоне яблуко. Нота серця: гранат, жасмин, тикове дерево, червоний чай. Кінцева нота: амбра, білий мускус, ваніль. Аромат - просто східна казка, він захоплює своєю багатогранністю і глибиною.🔮

Посилочка з мейкап♡

Наступний продукт - пробник парфумів Pink Sugar Red Velvet. Раніше не чула про цей бренд, але помітила і вирішила спробувати. Тип аромату: квіткові, солодкі, фруктові. Початкова нота: бергамот, полуниця. Нота серця: квітка апельсина, лілія, солодкі ноти, фіалка. Кінцева нота: ваніль, збиті вершки. Аромат мені доволі сподобався, проте він, як на мене, занадто приторино-солодкий. Хочу спробувати інші аромати цього бренду. 🍦

Пробник парфумів Lancome La Vie Est Belle Rose Extraordinaire. Тип аромату: квіткові, східні. Початкова нота: апельсин, бергамот, зелень. Нота серця: ірис, дамаська троянда, троянда, трояндова вода. Кінцева нота: амброксан, деревинні ноти, мох, мускус, сандал. Цей аромат мені зовсім не сподобався, він геть не на мій смак. 🌹

Пробник парфумів Burberry Her. Тип аромату: квіткові, фруктові. Початкова нота: вишня, лимон, малина, мандарин, ожина, полуниця, чорна смородина. Нота серця: жасмин, фіалка. Кінцева нота: амбра, ваніль, деревинні ноти, дубовий мох, кашмеран, мускус, пачулі. Аромат доволі приємний, мені сподобався. 🍒

Пробник сироватки для обличчя Mermade Silk Protein. Це сироватка-хайлайтер, в якій є блискітки. Я цей продукт ще не тестувала, тому сказати нічого не можу. Коли протестую, зроблю окремий допис. 🌟

І останній продукт - пробник парфумів Marc Jacobs Daisy. Тип аромату: деревинні, квіткові, мускусні, фруктові. Початкова нота: грейпфрут, листя фіалки, полуниця. Нота серця: гарденія, жасмин, фіалка. Кінцева нота: ваніль, деревина, мускус. Аромат доволі непоганий і приємний, проте трохи не на мій смак. 🌼

Загалом, я задоволена своєю новою посилкою і вже не можу дочекатися, щоб поділитися з вами детальнішими відгуками про кожен продукт. Сподіваюся, вам було цікаво читати! 🌺

xoxo💋