Stassyababy

Ідеальна шкіра з комплексним апаратом ABOUT face Complex Care Device 5 в 1

Ідеальна шкіра з комплексним апаратом ABOUT face Complex Care Device 5 в 1

Дівчата, я так давно мріяла про цей апарат! І ось, під час вечірньої прогулянки, чоловік мене здивував, подарувавши його 😃. Я була така рада, що відразу ж побігла до машини розпаковувати, почала натискати кнопки, вибрала найсильніший режим і піднесла до щоки. Щипнуло так сильно, що я аж підскочила 🤣. Але вдома я вже спокійно розібралася, як правильно користуватися, і поступово почала піднімати інтенсивність.

Мій досвід використання

Оптимальний режим для мене – 3-4. Я використовую сироватку, щоб зволожити шкіру та досягти кращого ефекту, адже вода проводить струм. Загалом, я дуже задоволена: найчастіше застосовую червоний або синій режим світла. Шкіра виглядає набагато краще і відчувається більш пружною.

Ідеальна шкіра з комплексним апаратом ABOUT face Complex Care Device 5 в 1
Ідеальна шкіра з комплексним апаратом ABOUT face Complex Care Device 5 в 1
Ідеальна шкіра з комплексним апаратом ABOUT face Complex Care Device 5 в 1

ABOUT face Complex Care Device 5 в 1 забезпечує ефективний ліфтинг-ефект, регенерацію та моделювання овалу обличчя. Він допомагає боротися з акне, освітлює шкіру та сприяє кращому проникненню активних речовин. Завдяки можливості регулювання потужності процедури проходять максимально комфортно для будь-якого типу шкіри, створюючи ефект підтягнутої та доглянутої шкіри.

Апарат поєднує найефективніші технології: RF-ліфтинг, EMS-стимуляцію, LED-терапію. Після курсу процедур моя шкіра стала гладкішою, пружнішою, вирівнявся тон, зникли набряки та синці під очима. Комплексний підхід дарує виразний ліфтинг-ефект: підвищення тонусу м’язів, чіткість овалу, розгладжування дрібних та корекція глибоких зморшок, вирівнювання тону та створення здорового рум’янцю.

  1. Режим 1 – червоний світлодіодний світ. Використовується для розгладження зморшок, покращення регенерації колагену та еластичності шкіри.
  2. Режим 2 – зелений світлодіодний світ. Застосовується для видалення темних плям та відновлення кольору шкіри.
  3. Режим 3 – синій світлодіодний світ. Допомагає у боротьбі з акне та жирною шкірою.
  4. Режим 4 – жовтий світлодіодний світ. Підходить для освітлення темних плям та тьмяних ділянок шкіри.
  5. Режим 5 – рожевий світлодіодний світ. Використовується для освітлення шкіри.
  6. Режим 6 – миготливий рожевий світлодіодний світ. Допомагає у проникненні продуктів догляду за шкірою.

Апарат працює від акумулятора, заряджається через USB-роз'єм.

Завдяки комплексному апарату ABOUT face Complex Care Device 5 в 1 я помітила значно менше набряків. Щодо зморшок, то поки не можу сказати, адже іноді забуваю ним користуватися. Але можу точно сказати, що моє обличчя справді кайфує, і контур обличчя став помітно більш підтягнутим. Це ідеальний засіб для тих, хто хоче піклуватися про свою шкіру вдома з професійним підходом!