NikVik

Кондиціонер для волосся "My elegance"

Кондиціонер для волосся "My elegance"

Кондиціонер для волосся в теперішній час використовують так часто як шампунь для волосся . З кондиціонером завжди волосся стає живішим . От так я впевнено можу сказати про Shenko My Elegance Conditioner. .

Про товар :

Виробник : Україна

Обʼєм : 100 мл

Аромат : пишу від себе . Бо в складі є олія апельсину але аромат апельсину не чую , мені більше аромат кави , ванілі відчувається ( доречі цікаво і не звично іменно аромат кави )

Вигляд: невелика пластикова , коричнева баночка з наклейкою від виробника де вказується назва , склад , спосіб застосування ( дуже зручно що весь є опис ) , помповий дозатор з відмітками закрити - відкрити ( дуже зручно для використання + дозатор має фіксатор закривання )

Кондиціонер для волосся "My elegance"

Мої особисті враження:

  • приємний аромат
  • консистенція густа , як для кондиціонера то дуже рідко зустрічаю з такою густиною
  • при нанесені , гарно наноситься , як вказано в інструкції , наносила по всій довжині волосся
  • гарно змивається немає відчуття що не ломила волосся
  • після висушування волосся залишилася взахваті , відчуття що зробила кератин ( в мене довге так густе волосся ) також після зміни кольору воно в мене пересушене , а тут відчула легкість , шовк і натуральність в моєму волосі

Особливості My Elegance Conditioner від Shenko:

- підходить для всіх типів волосся;
- aha-кислоти стимулюють вироблення природного колагену та гіалуронової кислоти;
- гідролізований кератин надає розкішну гладкість та блиск, також підвищує міцність локонів;
- олія апельсина запобігає виникненню лупи та сприяє ефективному розгладженню;
- молочна кислота зберігає вологу всередині волосин, підтримує пружність та еластичність;
- сечовина глибоко зволожує та сприяє підтриманню необхідного рівня вологи;
- пантенол зменшує інтенсивність пошкоджень та запобігає утворенню посічених кінчиків 
- хітозан покриває пасма невидимою плівкою яка захищає від негативного впливу зовнішніх подразників.