AsyaFox

Parisa Cosmetics Eyeshadow Palette Ghost Type

Parisa Cosmetics Eyeshadow Palette Ghost Type
Parisa Cosmetics Eyeshadow Palette Ghost Type

Привіт, це Ася! Давно не писала в клубі, тому повертаюся досить яскраво, з палеткою Parisa Cosmetics Eyeshadow Palette Ghost Type.

Ця красуня коштувала мені всього 469 грн, але признатися чесно, я б заплатила за неї і більше, бо вона фантастична!

Дизайн:

Виконана у кіношному стилі, для любителів паранормального. Коробочка виглядає як пакування касети, це дуже привабливо та естетично. Всередині нас чекає неймовірної краси "касета" з добротного міцного картону, сама палітра оснащена дзеркалом що виглядає наче ми в об'єктиві камери , це + до атмосфери. Відтінки мають класні назви, що максимально передають настрій хорор фільмів.

Parisa Cosmetics Eyeshadow Palette Ghost Type
Parisa Cosmetics Eyeshadow Palette Ghost Type
Parisa Cosmetics Eyeshadow Palette Ghost Type
Parisa Cosmetics Eyeshadow Palette Ghost Type
Parisa Cosmetics Eyeshadow Palette Ghost Type

Палетка сама по собі досить універсальна, є базові відтінки та яскраві, декілька шиммерів. Тут є де розгулятися фантазії, можна робити кольорові стрілочки, смокі, нюд з акцентом. Неможливо не звернути увагу на деталізацію, на багатьох рефілах присутні витиснені зображення, виглядає це неймовірно приємно для ока.

Що по якості?

Всі відтінки високопігментовані, яскраві, піддаються тушшовці, не пилять. На підложчі виглядають взагалі шикарно, ніби це Джефрі Стар а не Паріса. На свотчах видно, що я навіть не прикладала зусиль для нанесення відтінків, якщо надавити сильніше, відтінки максимально соковиті ( мені було шкода псувати тиснення)

Загалом, під час розпаковки даної палетки я отримала естетичне задоволення, схоже з тим, коли в дитинстві відкриваєш якусь дуже цікаву іграшку. Ця палетка дійсно унікальна та класна, її приємно мати в колекції хоча б за візуальну складову.

Всім дякую за увагу і до зустрічі в наступних публікаціях!