Мисткиня🎨

Вітаміни для здоров'я та краси

Вітаміни для здоров'я та краси

Вітання, паняночки!

Лаконічний дизайн, доступна ціна, а головне - дієвість. Все це про Вітаміни в капсулах від Swiss Energy.

Пакування. Пляшечка із прозорого пластику надійно зпакована в картонну коробку. Вітаміни додатково захищені мембраною, яка прибирається дуже легко, що її можна і не помітити, хоча при першому відкритті є характерний звук. Діюча речовина у вигляді жовтих та помаранчевих гранул знаходиться всередині прозорих капсул.

Одна капсула містить:

Вітамін  C 180 мг

Коензим Q 10 50  мг

Цинк 15  мг

Вітамін Е 10 мг

Вітамін А 2 мг

Біотин 150 мкг

Селен 30 мкг

Дозування майже всіх мікроелементів досить високі, тому при вживанні це слід враховувати.

Особливості Swiss Energy BeautyVit:

  • Формат капсул зручний для приймання.
  • Технологія тривалого вивільнення компонентів забезпечує високий рівень засвоєння живильних речовин.
  • Ретельно дібраний комплекс компонентів демонструє синергетичний ефект.

Активні компоненти:

- вітамін Е має антиоксидантну дію, запобігаючи передчасному старінню організму та прояву небажаної пігментації, стимулює загоєння ран, рубців, зміцнює судини, поліпшує кровообіг, регулює рівень гормонів, виводить токсини, зміцнює імунну систему, захищаючи від вірусів і бактерій, підвищує працездатність;
- аскорбінова кислота має відновлювальні й антиоксидантні властивості, стимулює синтез колагену та проколагену, регенерацію сполучної та кісткової тканини, абсорбцію заліза в кишечнику, бере участь у синтезі гемоглобіну, забезпечує антиоксидантний захист, запобігаючи руйнуванню клітин, стимулює фібропласти, покращує стан;
- коензим Q10 сприяє перетворенню накопиченої енергії на молекули АТФ, бере участь у дихальному ланцюжку перенесення електронів, має антиоксидантні властивості;
- цинк бере участь у виробництві білків, синтезі ДНК, контролює поділ клітин, підтримує імунну систему, сприяє загоєнню ран;
- біотин бере участь у вуглеводному, білковому і жировому обміні, забезпечуючи організм потрібною енергією, нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту, зміцнює імунітет і нервову систему, сприяє росту волосся, нігтів і хрящової тканини;
- селен має антиоксидантні властивості, підвищує еластичність тканин, поліпшує надходження кисню в серцевий м'яз, омолоджує популяцію клітин, стимулює синтез родопсину в сітківці ока.

Курс застосування: 30 днів.

По відчутях: значно покращився стан шкіри; збільшилась кількість та якість волосся; навіть зір став гостріший і очі не так швидко втомлюються; загалом стала більш активною.

Перед застосуванням обов'язково проконсультуйтеся з лікарем.

Сподіваюсь мій досвід стане вам у нагоді)

Дякую за увагу! Обійняла)

Завжди ваша Мисткиня

Вітаміни для здоров'я та краси