Viktoria_Ilnytska

#testmakeupclub

#testmakeupclub

Пройшло трохи більше тижня відколи я розпочала користуватися засобами від Clinique. Хочу подякувати MAKEUP Club за ці недешеві подаруночки🤍

Це перші продукти від цього бренду які мені довелось спробувати☺️

У мене одразу виникла допитливість до цього гелю, оскільки він обіцяє 100 годин зволоження💫

Насправді, я витривалість на 100 годин не перевірила, так як, вмиваюся щоранку та щовечора. Але точно можу стверджувати що цей засіб інтенсивно зволожує шкіру обличчя впродовж дня💦

Дизайн дуже сучасний, гель запаковано у коробочці з картону зеленого кольору.

Баночка з товстого скла, відчувається як з вигляду, так і з тактильних відчуттів, що продукт відноситься до елітних💎

Обʼєм 50мл

Дуже подобається срібляста кришечка, яка легко відкривається та закручується.

Особливості гелю:

-створений на основі ексклюзивної запантентованої технології біоферментованого алое вера та гіалуронової кислоти;

- наповнює шкірний покрив вологою зсередини;

- технологія Auto-Replenishing дає змогу шкірі формувати внутрішній запас вологи;

- миттєво всотується, не залишає слідів;

- робить шкіру більш гладенькою, пружною, здоровою, дає змогу призупинити процеси старіння.

По текстурі гель ніби водянистий, такий повітряний та мега легкий.

Аромат дуже нейтральний, взагалі не відчувається

Наношу на обличчя після вмивання, зранку та ввечері. По відчуттям гарно вбирається та зволожує шкіру, вона залишається такою аж до наступного, вечірнього вмивання. Надає шкірі свіжого вигляду та сяйва. Взагалі жодного дискомфорту, гель круто готує шкіру для нанесення макіяжу💫

Серед активних компонентів можна виділити:

🤍гіалуронова кислота - притягує вологу, завдяки чому є ідеальним джерелом зволоження

🤍вітамін C вирівнює тон шкіри, зменшуючи запалення та пігментацію

🤍алое вера - потужний компонент, що утримує вологу, відновлює та захищає шкіру від подразнень

🤍вітамін Е гарно зволожує шкіру, допомагає заспокоювати подразнення, також регенерує шкіру

🤍кофеїн зменшує набряки, покращує тон, зменшує прояви втоми

🤍зелений чай відомий своїми антиоксидантними властивостями, зменшує почервоніння, підтримує рівень вологи у шкірі

Склад:

WATER\\AQUA\\EAU, DIMETHICONE, BUTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, TRISILOXANE, TREHALOSE, SUCROSE, AMMONIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE/VP COPOLYMER, HYDROXYETHYL UREA, CAMELLIA SINENSIS (GREEN TEA) LEAF EXTRACT, SILYBUM MARIANUM (LADY'S THISTLE) EXTRACT, BETULA ALBA (BIRCH) BARK EXTRACT, SACCHAROMYCES LYSATE EXTRACT, ALOE BARBADENSIS LEAF WATER, ALOE BARBADENSIS LEAF EXTRACT, THERMUS THERMOPHILLUS FERMENT, CAFFEINE, SORBITOL, PALMITOYL HEXAPEPTIDE-12, SODIUM HYALURONATE, CAPRYLYL GLYCOL, OLETH-10, SODIUM POLYASPARTATE, ALOE BARBADENSIS LEAF POLYSACCHARIDES, LACTOBACILLUS FERMENT LYSATE, SACCHARIDE ISOMERATE, HYDROGENATED LECITHIN, TOCOPHERYL ACETATE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, GLYCERYL POLYMETHACRYLATE, TROMETHAMINE, PEG-8, HEXYLENE GLYCOL, MAGNESIUM ASCORBYL PHOSPHATE, CITRIC ACID, BHT, DISODIUM EDTA, SODIUM CITRATE, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE, PHENOXYETHANOL, RED 4 (CI 14700), YELLOW 5 (CI 19140)

Це точно найдорожча туш серед мого арсеналу. І звичайно що я від неї багато чого очікувала🙌🏼

Пакування екологічне, все показано та розписано на коробочці.

Дуже мені сподобалась тюба: така якісна, глянцева, важка як на туш, насичений зелений колір, на кришечці вигравіювана літера G💚

Словом - багатообіцяюча туш.

Відкривши її, я спочатку подумала що щіточка чи неякісна, чи то пошкоджена, адже де-не-де виднілись ворсинки, що були відокремлені від ворсу щіточки😅

Це вже потім, я зрозуміла що все ок, це частина складу туші - мікроволокна🙌🏼

Щіточка конусоподібна не силіконова, хоча я надаю перевагу саме силіконовим щіточкам🫶🏻

Хочу виділити мега пігментованість кольору-це дуже насичений чорний колір, профарбує найсвітліші війки☺️

Щодо роботи туші на віях, у мене виникло трохи розчарування.

Я завжди користуюсь кьорлером для вій, не залежно від того чи наноситиму туш. На фото видно як туш склеїла мені вії і підкрученість яка була, зникла🥲

✨Вона видовжує їх, але аж ніяк не надає обʼєму. Про які 230% йде мова?)

✨Зате у складі міститься комплекс коксової, арганової та олії моринги, які живлять вії та надають їм додаткового догляду.

✨Змивається, що міцеляркою, що гідрофільною олією не так легко, як описує виробник.. Потрібно додатково кілька разів проходитись ватним диском, аби змити все, в тому числі із зони під очима, бо трохи мастить. Це напевно за рахунок пігментованості.

Гель від Clinique, однозначно вартий уваги. Тут якість-ціна дуже виправдані:

  • невагома та легка текстура
  • моментальне вбирання та зволоження
  • без жодного відчуття обтяження
  • без жодних роздратувань
  • основну функцію виконує на усі 100%

Туш для обʼєму вій, трохи підкачала, адже ціна за одиницю, досить висока як на мене. І відповідно очікування були мінімум на покриття тих властивостей, які зазначає виробник. Та зрештою маємо:

  • туш яка склеює вії
  • подовжує вії, але не надає обʼєму
  • мікроволокна, які скоріш заважають віям
  • інтенсивний чорний колір
  • профарбовує ретельно усі війки
  • виробник радить накладати її шарами для неймовірного обʼєму, щоб потім взагалі не могти змити?)

На мій погляд є багато бюджетніших тушей, які на багато краще справляються зі своєю основною функцією.

Дякую вам як зажди за увагу🫶🏻