maril

Мій перший допис починається з #testmakeupclub

Мій перший допис починається з #testmakeupclub

Коли удача повернулась до тебе тим боком 🍀
#testmakeupclub

Чесно кажучи, я була дуже здивована, що рандом обрав саме мене в цьому розіграші крутезного боксу від Clinique.
Бокс прийшов достатньо швидко, і я вирішила, що не буду квапитись з відгуком в перші дні, аби достатньо протестувати і крем і туш.

Почну з крему, точніше гелю.
Clinique Moisture Surge 100H Auto-Replenishing Hydrator🌊
Назва обіцяє 100 годин зволоження нашій шкірі. Я маю комбінований тип шкіри, тому цей засіб мав би підійти на всі 110%. Чесно кажучи, я не дуже полюбляю користуватися будь якими кремами, мені завжди з ними некомфортно і я відчуваю їх на своєму обличчі. З цим гелем щось пішло не так, і він залишив лише приємні відчуття. Максимально швидко вбирається, не залишає ефекту плівки і має настільки непомітний легенький аромат, що я з задоволенням ним користуюсь.
Наносила на обличчя зранку і ввечері, як маску не тестувала, але, думаю, ефект буде той самий. Шкіра доглянута, приємна на дотик, Т-зона не так сильно виблискує під кінець дня.
Дуже вразило те, що відкриту банку можна зберігати до 2 років, тому впевнена, що восени ще протестую його як базу під макіяж.












Мій перший допис починається з #testmakeupclub
Мій перший допис починається з #testmakeupclub

Clinique High Impact High-fi Full Volume Mascara🖤
Пакування туші просто любов. Дуже гарний тубус, виглядає стильно і дорого.
Зазвичай, весь мій арсенал туши для вій це Maybelline. Тому я вже звикла до силіконових щіточок і ця була мені в новинку. Але, вона мене здивувала. Дуже круто прокрашує вії, розділяє їх. Туш на віях виглядає максимально природньо, тому це однозначно плюс.
Я ношу окуляри і контактні лінзи, і була приємно вражена, що вона протестована офтальмологами і є безпечною.
Особисто для себе мінусів я не виявила, вона не осипалась і не відпечатувалась впродовж дня.
Легко змивається будь яким засобом для демакіяжу.
Ставлю їй також 10/10.

Дякую MakeUp за можливість познайомитися з цим брендом і спробувати для себе щось нове. Цей досвід був цікавим ❤️