red_dragon

Cerave: знайомство з продуктами бренду

Cerave: знайомство з продуктами бренду

Я просто обожнюю пробнички косметики, пробувати та тестувати щось нове - для мене велика радість та відпочинок. На цей раз в мене з'явився набір мініатюр для шкіри обличчя та тіла від Cerave, в який входить:

  • Зволожувальний крем для сухої і дуже сухої шкіри обличчя і тіла CeraVe Moisturising Cream
  • Зволожувальне молочко для сухої та дуже сухої шкіри обличчя і тіла CeraVe Moisturising Lotion
  • Денний зволожувальний крем для нормальної та сухої шкіри обличчя CeraVe AM Facial Moisturising Lotion SPF30
Cerave: знайомство з продуктами бренду

Про засіб:

Текстура приємна, ніжна, консистенція густа, засіб білого кольору. Крем достатньо плотний, не розтікається, наносити його легко та просто, швидко вбирається шкірою. Має легкий косметичний аромат, для повноцінного використання потрібна зовсім горошинка, розхід економний.

Ефект від використання:

Шкіра зволожена, м'яка, ніжна на дотик. Це приємне відчуття після нанесення залишається надовго.

Враження:

Крем мені сподобався і я вже замислююсь над купівлею великої баночки

Про засіб:

Ніжне молочко, яке огортає шкіру зволожуючим покривалом. Приємна консистенція засобу ідеально підходить для використання після душу для надання шкірі легкого зволоження. Консистенція рідка, засіб білого кольору, має легкий косметичний аромат.

Ефект від використання:

Шкіра м'яка та зволожена одразу після використання, ніякого липкого шару, жирності, тільки примєне зволоження.

Враження:

Засіб мені сподобався, а особливо мініатюрний формат для знайомства.

Про засіб:

Консистенція рідка, білого кольору, примєна ніжна текстура, легко розподіляється, не залишає липкості та жирного блиску. Надає приємний ефект зволоження.

Ефект від використання:

На літо SPF30 мало, але в якості пробничка для знайомства має місце бути, використовувала засіб під вечір, наносивши під макіяж, отримала гарне зволоження.

Враження:

Текстура засобу та його властивосты мены сподобались. Засіб дійно гарно зволожує та чудово підійшов для чутливого типу шкіри.