Ірина 🦋

Мої б’юті-скарби, яким місце у сейфі

Мої б’юті-скарби, яким місце у сейфі

Виявилося, що найважче для мене в цьому конкурсі було вибрати ТІЛЬКИ 3 засоби 🙈

Якщо говорити про найдорожчі 💰 мої засоби на даний момент, це звичайно буде парфумерія.

Але потім я вирішила вибрати різні засоби: парфумерія, декоративна косметика та догляд. Але коли було треба зробити цей не легкий для мене вибір, я зрозуміла, що найдорожче, це не обов'язково улюблене, адже дороге може бути не в плані вартості, а те, на скільки воно дороге особисто для мене.

Тому мій ТОП 3 на сьогодні такий:

Нішевий парфум Widian Liwa, тут було найпростіше, він один із улюблених, та й за вартістю з урахуванням що флакон всього 50мл, то так, він один із дорогих у моїй колекції

Це парфум для жінок та чоловіків, він належить до групи східні квіткові. Верхні ноти: Шафран, Артемізія, Жасмін та Бергамот; середні ноти: Амбра, Біла троянда та Герань; базові ноти: Ладан, Сандал, Кедр, Пачулі, Уд та Ветивер.

Для мене цей парфум на стільки цілісна композиція, що розбити його на ноти і виділити щось конкретне я просто не можу, а таке у мене трапляється дуже рідко. Якби я вибирала його за описом нот, то здається я би його не вибрала ніколи 😂 Він має якусь ягідну-полуничну солодкість можливо, але знову ж таки це якась не явна ягода, він дуже огортаючий, сексуальний, амброво-деревний. Я не відчуваю в ньому заявлених пачулі, не люблю цю ноту, так само не чую явну троянду, жасмин чи якусь конкретну квітку, шафран мені тут не дає нотку йоду, як в інших ароматах. Аромат просто чарівний, він якийсь магічний, для мене в ньому і насолода і прохолода, він не липкий і не нудотний. Стійкість приголомшлива, я чую його весь день, навіть на ранок він залишається на волоссі та подушці. Для мене він просто чарівний ❤️

Мої б’юті-скарби, яким місце у сейфі

Декоративна косметика... у мене її багато, різної, при тому, що багато бюджетних фаворитів! Але обрала не найдешевший варіант, але при цьому той, що я дійсно люблю, з великим задоволенням використовую і готова повторювати, поки його будуть випускати! І це матова помада M.A.C. Matte Lipstick у найпопулярнішому відтінку

Доглядова косметика...Тут у мене знову таки великий список різних засобів, найдорожчі з них знову таки не виявлялися найкращими. В мене багато таких засобів, які подобаються, але показати результат від них важко, тим більше на фото, а особливо якщо немає якихось конкретних проблем, які можна явно відстежити на шкірі. Тому вибір припав на новий ДЛЯ МЕНЕ засіб, від якого реальний результат вже був помітний протягом місяця, і який я можу продемонструвати, і це Cherisher Cherish Lash 👁️

https://club.makeup.com.ua/post/44104/ Я пробувала різні сироватки для зростання вій, дешеві та дорожчі, але якогось ВАУ ефекту як від Cherisher Cherish Lash не було ніколи, реально, вона дає ефект нарощених вій. Після 1,5 місяця використання з урахуванням що у мене свої вії було досить непогані, мені вже було достатньо ефекту та довжини, я почала її використовувати лише раз на тиждень для підтримки результату. Результат можете побачити самі за посиланням вище ⬆️ Сироватки всього 3ml, але її вистачає не на один місяць, з нею дійсно можливо отримати вії своєї мрії 🫶🏼