NikVik

Тонувальна маска для волосся Meloni Color Mask

Тонувальна маска для волосся Meloni Color Mask

Трішки вирішила проексперементувати .

Цього разу засіб був не для мене , а для доні . Вона завжди хотіла змінити колір , бути яскравішою . Розумію що це тональна маска не дасть дуже сильного відтінку і шкоди не наробить , а дитина буде щаслива що нарешті, мама дозволила пофарбувати волосся .

Тонувальна маска для волосся Meloni Color Mask

Мої плюси :

  • В першу чергу ця маска натуральна - відсутні силікони і парафіни у складі робить цей продукт безпечним ( розуміла що не зашкодить моїй доні )
  • неймовірний колір , дуже би хотіла щоб така була фарба
  • Кольорова гама в Meloni хороша , ще маю і для себе відтінок , але ще не користувалась
  • Консистенція -густа, гарно наноситься не розтікається
  • Аромат приємний

Чому був експеримент . ? Всі розуміють що тональна маска - це засіб, який доглядає за волоссям і надає йому відтінок. Вона виконує функції як звичайної маски для волосся, забезпечуючи живлення, зволоження та відновлення, так і функції тонування, тобто надає волоссю певний колір або відтінок.

От тут був експеримент наскільки може побороти каштановий колір і дати відтінок .

Доречі в інструкції написано що тримати 5-10 хвилин і змити . А ми тримали 20 хвилин і результат мені сподобався .

  • Не зіпсував волосся , навпаки волосся стало шовковистим і менш заплутаним
  • І навіть отримали невеликий відтінок, але його можна побачити на сонечку
  • Можу спокійно відповісти , думаю на світлому волоссі , або хто має рожевий відтінок то думаю це засіб буде в самий раз .

Маю ще один відтінок «шоколад» але більш детальніше в іншому описі , як тільки протестую .

Основні інгредієнти:

Шовковий гуар - натуральний кондиціонер, який забезпечує легке розчісування та блиск волоссю.
Олія жожоба - інтенсивно зволожує, відновлює волосся, запобігає його ламкості.
Оливкова олія - багата антиоксидантами, вітамінами A і E, які живлять волосся і сприяють його зміцненню.
Кокосова олія - глибоко проникає в структуру волосся, надаючи їм м'якість та еластичність.