MaryGl

Красиве волосся з любовʼю до тварин ♡ ♡ ♡

Красиве волосся з любовʼю до тварин ♡ ♡ ♡

Вітаю вас, красуні 🩷

Сьогодні ми поговорімо як зробити так, щоб ваше волосся стало вашою прикрасою. Щоб воно було красивим настільки, щоби ви і без макіяжу почувалися себе пречудово. ✨

Я пройшла шлях від втрати 2/3 частин свого волосся. Я плакала, я була у розпачі. Але цей досвід був необхідний для того щоб зайнятися своїм здоровʼям і як результат — волоссям. Зараз, мої любі читачі, я з великим задоволенням поділюся з вами моїми секретами, що саме необхідно для здорового волоссячка.

В мене також є пост про догляд за обличчям, який так само не містить жорстокості до тварин, але саме завдяки цим засобам, я полюбила себе без макіяжу.

Приємного і цікавого вам перегляду ☺

Розпочати потреба з турботи про себе, любі дівчата. Підіть до лікаря, здайте аналізи, перевірте своє здоровя. Я знаю про що кажу, бо сама мала 2 дуже серйозні госпіталізації... Тому я вас дуже прошу, будь ласка, піклуйтеся про своє здоровʼя, про свій стан. Наскільки це можливо, відкажіться від часу з телефонами, зайвої інформації, а більше бувайте на свіжому повітрі. Заведіть звичку починати день зі склянки теплої води з медом, а далі після такого маленького кроку, подібно ефекту доміно, вам самим без зусиль захочеться вести більш здоровий спосіб життя. Здоров'я дуже важливе, адже це ваше самопочуття, ваш настрій, ваша енергія. А краса для мене — це про душу 🩷

Ми те, що ми їмо. Є така мудрість. Хай ваша дієта буде збалансованою для користі організму, а не дієтою для схуднення! Давайте змінювати "стандарти краси", давайте будемо другом для нашого організму і допомагати йому функціонувати правильно 🩷

Особисто я періодично приймаю вітаміни і рибячий жир Омега 3. Омега 3 є дуже важливим для роботи нашого організму! І так, я інвестую в своє здоровʼя, а не у декоративну косметику. Це підтверджує мої слова, як і ідею мого блогу, як почуватися себе гарно навіть без макіяжу.

Серед усіх вітамінів Solgar, я обираю для себе Multi-One, рибʼячий жир у мене також від Solgar Omega 3 Fish Oil Concentrate. Обираю саме цей рибʼячий жир тому що він проходить очищення від важких металів.

Але, будь ласка, проконсультуйтеся з лікарем перед покупкою.

Як ви вже, мабуть, зрозуміли я дуже люблю догляд, особливо за волоссям. Хочу вас познайомити з моїми улюблечиками 🧴

І це, в першу чергу, засоби бренду Dove, який я ну дуууже люблю 🩷

Dove відомий своїми мʼякими і зволожуючими власивостями. А також активною роботою над руйнуванням стререотипів про те як за очікуваннями суспільства мала би виглядати жінка. А ще, любі дівчата, вони НЕ тестують на тваринах!!! Чи може справжня краса бути пов'язана із жорстокістю? Однозначно НІ.

Згалала цікавий момент! Навіть лікарка-дерматолого свого часу аби вилікувати мені шкіру рекомендувала мені використовувати гелі для души саме Dove...

На фото шампунь та бальзам Dove із серії Long & Radiant і це потрапляння у самісіньке яблучко 😁

Після використання цих засобів Dove

  1. Волосся дуже мʼягеньке, пухнасте, не обтяжене, а тобто має обʼєм, а це важливо для мого тонкого волосся. Ще воно дуже красиво блищить на світлі ✨
  2. Я забула про свербіж і лупу. Думаю, до через ніжний склад засобу.
  3. Окремо про аромат. Дуже жіночний. Схожий на класичний, але з солодкими нотками. для мене, як ароматерапія. Аромат ніжний і не приторний на відміну від L'Oréal Dream Long, до лінійки якого мені повертатися перехотілося і не тільки через аромат.
  4. Повторюся, засоби не стаються на тваринах. Мають відмінне співвідношення ціни та якості. Купую не перший раз.

Також на фото є олійка від Biolage. Використовую її щоби відростити довжину, а значить не стригти волосся. Допомогає. В неї дуже гарний склад ,і попри свою високу ціну, вона свої функції виконує відмінно.

  1. Волосся і на дотик, і на вигляд, як шовк. Дуже легко розчісується!
  2. Використовувати треба зовсім трішечки. Одного натиску вистачає на всю мою довжину нижче лопаток.
  3. Запобігає появі ламкості і посічених кінчиків, особливо в холодні пори року.
  4. Цей бренд також не тестує на тваринах.

У Dove в нашій країні нема у продажу масок для волосся. Тому я використовую для додаткового живлення здоровʼя гарячі натуральні олії. Не хочу використовувати те, що тестуваломя на тваринах, а також маю такий момент, що для мене дуже важливо,, щоб усі засоби мали дуже приємний аромат. Тому оливкова, або кокосова олії для мене більш, ніж гарне рішення. Підігріваю у мисочці у мікрохвильовці, потім помірно гарячу олію наношу від коренів до кінчиків. Накриваю пакетом або шапочкою і рушником. Потім декілька годин роблю прибирання, після чого змиваю двічі використовуючи шампунь ☺️

  1. Не розчісуйте мокре, вологе волосся.
  2. Не використовуйте гаряче повітря при сушці феном, від прасок та вирівнювачів взагалі пропоную відмовитися. Ви вже красиві від природи!
  3. Відмовтеся від резинок. Крабики, обідки, косички — найкращі зачіски для здорового волосся.
  4. Перед миттям голови розчісуйте волосся, від кінчиків до коренів, аби не сплутати його ще більше.
  5. Не лягайте спати з мокрим волоссям.

Дякую за увагу! Сподіваюся, що мій допис буде для вас корисним.

Бережіть себе і своїх рідних.

З найдобрішими побажаннями 💌

MaryGl
6
Підписники
0