NikVik

Крем після засмаги для обличчя та тіла

Крем після засмаги для обличчя та тіла

Ще літо не закінчилось і благо хто ще може собі продовжити літо і поїхати відпочити в більш теплі країни .

Тож треба завжди мати при собі крем після загару . Прекрасно що засоби мають великий термін використання і їхній обʼєм залишається навіть на наступний сезон .

Отже крем після загару це те що спасає коли занадто перебув на сонечку .

Мені доречі цього літа не вистачало бо попередній засіб закінчився в той самий момент коли була потреба. Тепер , я спокійна і можна думати про відпочинок в теплі країни 🤣. Якби ж то тільки від крему залежало 🤣.

Доречі теж встигла його протестувати .

Отже після засмаги на сонечку , прийшовши до дому і прийнявши душ , я одразу нанесла засіб щоб одразу зволожити і забрати негативні наслідки від впливу сонечка ( ультрафіолету )

Крем після засмаги для обличчя та тіла

Для чого потрібний засіб після засмаги :

1. Заспокійливий ефект. Крем містить компоненти, які знімають подразнення, почервоніння і запалення шкіри після тривалого впливу сонця.

2. Зволоження. Сонячні промені можуть сильно зневоднити шкіру, тому крем після засмаги містить інтенсивно зволожуючі компоненти, такі як гліцерин, масла та гіалуронову кислоту.

3.Відновлення. Крем допомагає відновити пошкоджені клітини шкіри, запобігти лущенню та зберегти засмагу на довший час.

Мої особисті враження:

  • Зволожує шкіру
  • Заспокоює шкіру
  • Аромат дуже приємний , ніжний , солодкий .
  • Приємно коли аромат не має запаху пантенолу , при нанесені забуваєш для чого наносиш крем
  • Задоволена засобом , допоміг моїй шкірі заспокоїтися після засмаги і зволожувати шкіру після ультрафіолету