Stassyababy

Відгук про парфуми Asdaaf Andaleeb: елегантність та чарівність у кожній ноті

Відгук про парфуми Asdaaf Andaleeb: елегантність та чарівність у кожній ноті

Побачивши цей флакон на сайті, я одразу захотіла його придбати, навіть тільки заради неймовірної упаковки. Скляний флакон має важку, солідну форму, яка випромінює розкіш. Стильна золота кришечка зі стразами та перлами – це справжня родзинка, яка нагадує дзьобик соловейка, що ніжно тримає перли. Загалом, оформлення та зовнішній вигляд отримують беззаперечні 100 із 10!

Щодо аромату, то це витончена комбінація мандаринок, жасмину та троянди з легкими цитрусовими та теплими відтінками. Парфуми ідеально підходять для використання восени та взимку. Вони створюють атмосферу затишку та тепла, окутуючи вас тонкою вуаллю, яка точно нікого не задушить, адже запах надзвичайно приємний та ненав'язливий.

Я не є експертом у парфумах і ділю їх лише на "пахучі", "вонючі", "свіжі" та "теплі". Цей аромат я б віднесла до пахучих свіжо-теплих – він дійсно створює особливий настрій і робить ваш образ завершеним. Стійкість теж на висоті, парфуми залишаються на шкірі та одязі протягом тривалого часу.

  • Початкова нота: помаранч, мандарин, бергамот.
  • Нота серця: жасмин, троянда.
  • Кінцева нота: ветивер, пачулі, сандалове дерево.

Тип аромату:

Східні, фруктові.

Ці парфуми – це справжня знахідка. Вони стануть чудовим подарунком або приємним подарунком для себе. З упевненістю можу сказати, що цей аромат можна купувати без попереднього тестування – він точно не розчарує!

Відгук про парфуми Asdaaf Andaleeb: елегантність та чарівність у кожній ноті
Відгук про парфуми Asdaaf Andaleeb: елегантність та чарівність у кожній ноті
Відгук про парфуми Asdaaf Andaleeb: елегантність та чарівність у кожній ноті
Відгук про парфуми Asdaaf Andaleeb: елегантність та чарівність у кожній ноті
Відгук про парфуми Asdaaf Andaleeb: елегантність та чарівн�ість у кожній ноті
Відгук про парфуми Asdaaf Andaleeb: елегантність та чарівність у кожній ноті