NikVik

Bibliotheque de Parfum

Bibliotheque de Parfum

Bibliotheque de Parfum вперше вирішила спробувати ці парфуми . Але було одне але великий вибір ароматів і повністю розгубилась .

Великий плюс найшла прекрасний discovery sets де були 5 пробних тестів по 3 мл де можна було вибрати для себе той самий аромат і не помилитись у виборі .

Мій сет припав на TOUCH OF LIGHTNESS - це аромати свіжості і ніжності

Bibliotheque de Parfum

Ellipsis – Легкий фруктово-пудровий парфум, з пряними квітковими нотами та м'якою солодкістю стиглих плодів, теплий впевнений шлейф.

– ірис, насіння моркви, білий персик

– троянда, чорна смородина

– боби тонка, ваніль

ці аромати представлені від виробника

А тепер мої враження :

Дуже цікавий аромат , спочатку здається , що він є важким і насиченим, а потім відкривається з іншої сторони .

Нагадує більш свіжі нотки , так як в складі є персик то до свіжості додається солодкий відтінок . Доречі люблю коли в ароматі присутньо свіжість і трішки солодкі ноти фруктів.

Love catcher – Красивий, благородний парфум аристократки, складний та іскристий

– бергамот, мандарин, рожевий перець, спеції, магнолія

– османтус, біла фрезія, квітка тіаре, польові квіти, троянда

– вірджинійський кедр, мускус, сандалове дерево, кашмеран

Аромати представлені від виробника .

А тепер мої враження :

Пишу свою думку - але напевне цей аромат в мене би ма іншу назву . Наприклад «За теплим чаєм під час дощу «

Цей аромат буде чекати мене в осені. Він нагадує аромат бергамотового чаю з цитрусовим присмаком .

Одразу навіює думка . Після теплого осіннього дощу , випити філіжанку теплого чаю .

Polar Lights – Легкість, чистота, благородство з п’янким шлейфом. Ідеальний супутник на романтичному побаченні, роботі або прогулянці.

– чорна бузина, абрикос, чорна орхідея, шампанське

– зелений чай, альдегід, персик

– чорне дерево, збиті вершки, махагоні

аромат представлений від виробника:

Мої враження ;

Нагадує свіжість з гостринкрю . Але відчувається більш квітковий аромат , напевно запах зеленого чаю з нотами чорної бузини і ароматом орхідеї

Більше підходить для вишуканих і бізнес леді .

P.S – Звабливий відвертий білоквітковий аромат, з легкими цитрусовими нотами, сексуальний, насичений, з довгим відчутним шлейфом

– бергамот, лічі, персик

– апельсиновий цвіт, жасмин, півонія

– деревинні ноти, мох, мускус

аромат представлений від виробника

Мої враження:

Він символізує свою назву. Щось де не можна поставити крапку .

Приємний аромат з ніжним персиковим, жасміновим відтінком , а також з легкими нотами бергамоту .

Дуже хороший, ніжний аромат , легкості .

Love is a drug – Дивовижний квітковий парфум, хвилючий, ніжний та безкінечно жіночний. Його магія запрошує в літню пригоду під дощем любові.

– жасмин, майська троянда, османтус

– індійська тубероза, нарцис

– амбра, білий кедр

аромат представлений від виробника

Мої враження :

Аромат загадковості , з цим ароматом мені було найважче зрозуміти що , я відчуваю .

Дуже стримані нотки свіжості разом з приємним запахом жасмину

Всі аромати між собою подібні . Мій вибір впав на два аромати P.S і Ellipsis

Тепер ваша черга обирати . Також це класний подарунок . Після вибору з сету можна придбати повний флакон з ємністю 100 мл , упакування парфум просто вражає , дизайн в виді книжки.