Ulia Berna

#testmakeupclub Redken

#testmakeupclub Redken

Це моє перше знайомство з продукцією Redken. Серія Acidic Color Gloss призначена для захисту кольору фарбованого волосся, моє саме таке. Фарбую волосся вже багато років.
Одразу хочу зазначити, вся продукція має дуже приємний аромат, квітковий, свіжий.
🖤Шампунь для захисту кольору та сяйва фарбованого волосся Redken.
Шампунь має гладку, але досить густу текстуру, яка легко розподіляється по волоссю. Добре піниться. Забезпечує ефективне очищення. Вже під час миття волосся приємне та м'яке на дотик. Не сплутує волосся.
Для одного миття голови потрібно зовсім небагато шампуню, оскільки він добре піниться.
🖤Засіб -догляд для інтенсивного сяяння фарбованого та натурального волосся Redken. Це для мене зовсім новий продукт.
Консистенція засобу легка, кремова, яка одразу розподіляється по волоссю. Засіб перетворюється при нанесенні на водичку, не має ніякого відчуття маслянистості чи жирності.
Засобу потрібно зовсім небагато, навіть на довге волосся.
🖤Кондиціонер для захисту кольору і сяйва фарбованого волосся Redken.
Кондиціонер має густу кремову текстуру, легко наноситься та розподіляється по волоссю. Швидко поглинається волоссям. Не обтяжує. Після застосування волосся стає м'яким на дотик. Полегшує розчісування.
🖤Термозахисний спрей для захисту кольору та сяяння фарбованого волосся Redken.
Спрей має легку рідку консистенцію, як молочко по кольору. Зручний у нанесенні, так як має зручний розпилювач.
Не обтяжує та е склеює волосся, не має відчуття жирності. Полегшує розчісування. Після сушіння феном, волосся не пересушеним, шовковистета блискуче.
Висновок
Спробувавши всі засоби в комплексі, хочу зазначити, що волосся дійсно ніби після салонних процедур.
Волосся необтяжене, відчувається легкість, блискуче та шовковисте, добре зволожене.
Волосся приємно пахне. Легкий та ненав'язливий аромат.
Після застосування всіх засобів в рази полегшується вкладання волосся.
Особливо чудово комплекс справився з пухнастістю волосся. Після сушіння феном волосся майже ідеально гладке ( можливо, якби більше користувалась розчіскою при сушінні феном, можна було б обійтись без випряпляча волосся).
Продукція досить дорога, але і економічна у використанні.

#testmakeupclub Redken
#testmakeupclub Redken
#testmakeupclub Redken
#testmakeupclub Redken
#testmakeupclub Redken
#testmakeupclub Redken