Stassyababy

Schwarzkopf Gliss Oil Nutritive: Живильний бальзам для сухого та пошкодженого волосся – моя знахідка

Schwarzkopf Gliss Oil Nutritive: Живильний бальзам для сухого та пошкодженого волосся – моя знахідка

Дизайн упаковки та консистенція

Бальзам знаходиться у стильній тюбі об’ємом 200 мл, яка зручно лежить у руці і не займає багато місця на поличці. Консистенція – густенька, і це великий плюс, адже навіть невеликої кількості вистачає, щоб покрити все волосся. Колір жовтуватий.

Про склад бальзаму

Склад цього бальзаму приємно здивував, адже він містить багато корисних компонентів, які дбають про волосся:

  • Абрикосові кісточки (Prunus Armeniaca Kernel Oil) – багаті вітамінами, чудово живлять та зволожують волосся.
  • Масло марули (Sclerocarya Birrea Seed Oil) – відоме своїми відновлюючими властивостями, робить волосся м'яким і гладким.
  • Кератин (Hydrolyzed Keratin) – допомагає відновити пошкоджені ділянки волосся, надаючи їм здоровий блиск і силу.

Окрім цього, у складі є компоненти, які забезпечують легке розчісування, захист від пошкоджень та зволоження.

Обʼєм: 200

Застосування та ефект

Наношу бальзам після шампуню на 3-4 хвилинки, і вже після першого використання помітила, як волосся стає м’яким, шовковистим і живим. Запах просто чарівний – ніжний, не хімічний і не нав'язливий, залишається на волоссі, але не перебиває аромат парфумів.

Мої враження

Я взагалі обожнюю всі бальзами від Schwarzkopf, але цей став моїм фаворитом, беру його на постійній основі. Волосся після нього виглядає доглянутим, воно приємне на дотик і сяє здоров’ям. Якщо шукаєте щось для відновлення та живлення, обов’язково спробуйте – не пошкодуєте!

Schwarzkopf Gliss Oil Nutritive: Живильний бальзам для сухого та пошкодженого волосся – моя знахідка
Schwarzkopf Gliss Oil Nutritive: Живильний бальзам для сухого та пошкодженого волосся – моя знахідка