Vik_Sem

Бронзер Catrice Sun Lover Glow Bronzing Powder

Бронзер Catrice Sun Lover Glow Bronzing Powder
Бронзер Catrice Sun Lover Glow Bronzing Powder

Подруга порадила мені зробити свотч у магазині саме бронзера Catrice Sun Lover Glow Bronzing Powder. Бронзер можна також використовувати і для скульпулювання обличчя і тіла.

☀️ Упаковка у бронзера досить проста, я неодноразово бачила відгуки про те, що згодом кришка відвалюється, але в мене поки що все гаразд.

☀️ Футляр пластиковий з опуклою кришкою. Друк на упаковці не найкращої якості, згодом вона затирається і в цілому футляр не стійкий до подряпин.

Вся інформація про бронзер була вказана на дні упаковки.

Бронзер Catrice Sun Lover Glow Bronzing Powder

☀️ Термін придатності кінцевий термін придатності вказано на наклейці.

☀️ Рефіл закріплений відмінно, згодом не кришиться, але я його не брала жодного разу в поїздки і дуже акуратно використовую. І відзначу красу рефіла, він мармуровий, виглядає привабливо.

☀️ Текстура в нього шовковиста, запечений бронзер. Помел дуже дрібний, пресування середнє, він трохи припадає пилом. По рефілу видно, що бронзер мармуровий і складається з сяючої частини та основного кольору. Змішуються вони добре в правильній пропорції, без зайвого сяйва.

☀️ Пігментація у нього середня, легко нашаровується і плям не ставить. Але його легко нашарувати до активнішого кольору.

☀️ Фініш у нього сатиновий із легким сяйвом. Набирається на натуральну кисть він відмінно, припадає пилом середньо.

Аромату він не має.

Наноситься він у два помахи, плям не ставить і дає легке покриття. Я наношу його на матову пудру, на ній він не залипає і легкий в тушовці.

☀️ Бронзер виглядає натурально, на моїй світлій шкірі він не йде ні в рудий, ні в червоний. При постійному використанні рефіл не замилюється і мармурові частини розпадаються.

☀️ Сяйво у нього є, воно легке і мені воно подобається, я не бачу великих блискіток.

☀️ Стійкість у нього чудова весь день. Він не тьмяніє, не сходить плямами.

☀️ Витрата мінімальна, бронзер запечений і вистачить його дуже довго.

☀️ Демакіяж я роблю міцелярною водою, він змивається без залишку.

Все літо я користуюся бронзером Catrice і хочу відзначити плюси:

  • гарний природний відтінок
  • делікатне свічення
  • не рудить
  • низька ціна
  • великий обсяг
  • легко тушкується
  • стійкий