ANN_DI

Коли ноги кажуть "дякую"!

Коли ноги кажуть "дякую"!

Отримала я цей чудо-крем, коли літній сезон уже добігав кінця. Мої ноги пережили пляжі, босоніжки, і навіть кілька спонтанних походів. Усі ці пригоди залишили на стопах сліди у вигляді сухої шкіри й натоптишів. Крем JAR №7 від Honest Products став для мене справжнім рятівником, бо саме зараз, коли починаються осінні холоди, він виявився як ніколи доречним.

Цей тюбик виглядає як справжній патріот! Поєднання небесно-блакитного та золотистого нагадує про наш рідний прапор, а мінімалістичний дизайн підкуповує простотою й елегантністю. 🇺🇦

Крем має кокосову олію, яка забезпечує глибоке зволоження, депантенол для регенерації, а також олію обліпихи, яка додає антиоксидантного захисту. Не забули і про оливкову олію, що допомагає повернути шкірі еластичність. Комбінація масел робить крем справжнім джерелом живлення для втомлених стоп.

Невелику кількість крему нанести на чисту, суху шкіру ніг, особливо на п'яти. Використовуйте щодня, бажано ввечері, щоб крем встиг вбратися та виконати свою магію під час сну

  1. Зволоження: Миттєве насичення шкіри завдяки кокосовій олії.
  2. Відновлення: Депантенол повертає шкірі м’якість та здоровий вигляд.
  3. Захист: Олія обліпихи забезпечує антиоксидантний захист.
  4. Комфорт: Легка текстура швидко вбирається і не залишає жирної плівки.

Враження:

Цей крем дійсно перевершив мої очікування! Незважаючи на кінець літа, він став для мене маст-хевом у догляді за ногами. Шкіра стала м’якою та гладенькою, а відчуття свіжості триває цілий день. Це, наче повернутися з відпустки знову, але вже без натоптишів і сухості. ⛱️