Missmili

Навіщо той дайсон якщо є Olivia Garden і бюджетна незмивашка)фото укладки

Навіщо той дайсон якщо є Olivia Garden і бюджетна незмивашка)фото укладки
Навіщо той дайсон якщо є Olivia Garden і бюджетна незмивашка)фото укладки

Завжди дивувалась як на довге волосся в деяких дівчат виходить робити круті укладки,до сьогоднішнього дня я була впевнена що то все дайсон або якісь класні щипці або фен-щітки,коротше все те,чого в мене немає.

Круглі розчіски(браш)в мене звичайно завжди були,але накрутити ними нічого не виходило,вони тільки вирівнювали і розгладжували волосся.А секрет виявився в тому що щітку треба брати з приміткою Thermic(Thermo)

Я згадала що в мене є браш від Olivia Garden Nano Thermic+ ion ,яким ні я,ні моя мама не користувались(бо не знали як🤣)Браш тоненький,всього в діаметрі 18 см,я лякалась що він заплутається в волоссі і на тім моя зачіска закінчиться 🤣але хто не ризикує…

Браш виявився зручним і швидким в роботі

З першої спроби все вийшло.Він якраз розрахований на кудрі.Буквально 20 сек і в мене вийшов класнючий локон,а за 20 хв я вже мала шикарнючу укладку як на дайсон)

Навіщо той дайсон якщо є Olivia Garden і бюджетна незмивашка)фото укладки
Навіщо той дайсон якщо є Olivia Garden і бюджетна незмивашка)фото укладки
Навіщо той дайсон якщо є Olivia Garden і бюджетна незмивашка)фото укладки
Навіщо той дайсон якщо є Olivia Garden і бюджетна незмивашка)фото укладки
Навіщо той дайсон якщо є Olivia Garden і бюджетна незмивашка)фото укладки

Перед укладкою я помила волосся,нанесла улюблену незмивашку від loreal і висушила волосся на 95%,а потім вже накручувала волосся на браш,після всього нанесла масло від MoroccanOil)

Укладка яку мені здавалось нереально зробити без дорогих девайсів виявилось зробити дуже легко якщо є термобрашинг)