brusnichka_valera

Вся правда про кондиціонер від Inebrya. Чи дійсно він такий поганий як пишуть інші?

Вся правда про кондиціонер від Inebrya. Чи дійсно він такий поганий як пишуть інші?

Прийшов на огляд мені кондиціонер-спрей від бренду Inebrya для блиску з ефектом глазурування (Inebrya Shecare Glazed Instant Liquid Shine Conditioner).

Косметикою від Inebrya я користуюсь давно (рекоменадція мого колориста та майстра-перукаря) і знайома з лінійкою для Блондинок та для фарбованого волосся - одразу кажу - якість та стан волоссячка мого-просто неперевершені після них.

Але зараз не про ці лінійки. На очі мені попалась нова пляшечка з новою колекцію - і звісно треба нове щось та спробувати.

Вигляд: маленька (250 мл) бутилочка з яскраво-рожевим кольором (що для мене як любителя всього рожевого просто wow)

Консистенція та аромат: спрей рідкий за структурою. А от про аромат тут треба вже поговорити детальніше. Я бачила що деякі дівчата писали що запах прям віддає відушкою та дуже різкий. По своєму користуванню та відчутті - мені взагалі нічим не віддає неприємним. Від слова зовсім (що,що, а по запахам я перша буду в черзі стояти). Тому те що комусь може бути неприємним-не означає що так буде для всіх. Тому це на смак та запах...Фломастери будуть у всіх зовсім різні..

Тепер перейдемо до застосування: Виробник на пляшці пише що кондициіонер треба наносити на вологе волосся після миття голови. Потримати хвилин 5 та змити.

Моє бачення та спосіб використання: Я наносила кондиціонер на вимите волосся та нічого не змивала. Просто робила укладку на браш як і завжди. Навіть не хочу пробувати по іншому. Бо волосся дійсно окрім запаху (ох ці мої фєтіши) має реально блискучий та доглянутий вигляд. Користуюсь цим спреєм вже місяць і кожного разу коли ним користуюсь задоволена.

Тому, моя рекомендасьйон:)

Вся правда про кондиціонер від Inebrya. Чи дійсно він такий поганий як пишуть інші?
Вся правда про кондиціонер від Inebrya. Чи дійсно він такий поганий як пишуть інші?
Вся правда про кондиціонер від Inebrya. Чи дійсно він такий поганий як пишуть інші?
Вся правда про кондиціонер від Inebrya. Чи дійсно він такий поганий як пишуть інші?
brusnichka_valera
2
Підписники
0