brusnichka_valera

Oil Mix від ZOLA чи дійсно рятунок для моїх брів та вій?

Oil Mix від ZOLA чи дійсно рятунок для моїх брів та вій?

Затестила я для себе олійку від Zola, адже косметикою цього бренду користється мій мастер для брів та вій (вибачте якщо образила Вас майстри неправильною назвою вашої професії)

Та і я потребувала якийсь догляд за віями та бровами в період коли я не ходжу до неї в гості. Адже суха шкіра на бровах мене вже мʼяко кажучи дістала...А тут бінго-два в одному.. і за гарною ціною. Чого не брати і пробувати:)

Отже, якщо мій майстер користується - а я їй довіряю, тому повинна бути непогана якість та властивості.

Опис та вигляд: Ми маємо флакон (як туш для вій) рожевого (о боженьки...мій wow) кольору, місткість якого - 10 мл.

Структура та запах: Структура рідка та жовтоватого кольору (але прозора, не густа) та запах (от уже ж цей мій фєтіш по запахам) пахне як пишуть виробники виноградом. Але після Covid-19 в мене запахи трошки зсунулись і мені пахне поєднанням персика та карамелі (дівчата,запах просто пушка, клянусь!!!)

Застосування: Спробувавши олійку на віях я зрозуміла що мої очі не можуть витримати трошки дискомфорту у вигляді олії. Бо вона реально зволожує і обтяжує. Може лише треба користуватись неї на ніч а не як я вранці...

А от по бровам інша справа. Брови дякують кожного разу коли наношу, хоча прям сухість шкіри вона не прибрала, але живлення волосу брів видно одразу. Стають такими блискучими що можна вже йти моделлю для косметичних засобів.

Але дівчата, моя рекомендація наносити лише на ніч...Вранці не варік від слова зовсім:)

Oil Mix від ZOLA чи дійсно рятунок для моїх брів та вій?
Oil Mix від ZOLA чи дійсно рятунок для моїх брів та вій?
brusnichka_valera
2
Підписники
0