KsuLv

Ідеальні рішення для гігієни: Одноразові душі ESTEM!

Ідеальні рішення для гігієни: Одноразові душі ESTEM!
Ідеальні рішення для гігієни: Одноразові душі ESTEM!

Ви коли-небудь опинялися в ситуації, коли потреба освіжитися була гострою, але доступу до повноцінного душу не було? В такі моменти почуваєш себе максимально дискомфортно і незручно. Український виробник Estem створив продукт, який допоможе завжди почуватися чисто і комфортно, у будь-якій ситуації. Це рішення, яке легко поміщається у вашій сумці і завжди готове прийти на допомогу в потрібний момент. Бренд акцентує свою увагу на якості, гігієнічності та екологічності своїх виробів, що робить їх зручним рішенням щоб привести себе до ладу у будь який момент. Окрему увагу хочу приділити вартості душу, ажде вона дуже доступна ≈ 30 грн.

Переваги одноразового душу Estem:

🟢 Гіпоалергенність.

🟢 Збалансований рівень pH.

🟢 Ретельне очищення без потреби в змиванні.

🟢 Підходить для всіх типів шкіри, у тому числі і для інтимної гігієни.

🟢 Містить натуральні екстракти.

🟢 Не містить спирту та штучних консервантів.

Признаюсь чесно, я раніше не чула про такий продукт, але ситуацій, коли він мені був потрібний було безліч (тривалі поїздки, чергування, спекотний день).

Отож, я познайомлю вас з продукцією Estem.

  1. ОДНОРАЗОВИЙ ДУШ COMFORT.
  2. ОДНОРАЗОВИЙ ДУШ CLASSIC.
  3. ОДНОРАЗОВИЙ ДУШ EXTREME.

Призначення всіх трьох душів однакове: очищення шкіри, але чим же вони відрізняються?

Ідеальні рішення для гігієни: Одноразові душі ESTEM!
Ідеальні рішення для гігієни: Одноразові душі ESTEM!
Ідеальні рішення для гігієни: Одноразові душі ESTEM!

Душ COMFORT I CLASSIC містить стандартну комплектацію:

  1. Губка з мильною речовиною 200*120 мм.
  2. Рушник одноразового використання 500*300 мм.

Душ EXTREME має розширену комплектацію:

  1. Губка з мильною речовиною 200*120 мм.
  2. Рушник одноразового використання 500*300 мм.
  3. Саше з водопровідною фільтрованою водою.

EXTREME і COMFORT: мають ідентичний склад, тому їхні очищувальні властивості будуть практично однаковими. Вони містять м’які поверхнево активні речовини, що забезпечує ефективне очищення без пересушування шкіри. Не місять ароматизаторів, тому мають нейтральний аромат.

CLASSIC також має потужні очищувальні властивості завдяки схожому складу ПАРів. Крім очищувальних та заспокійливих властивостей, забезпечує додатковий ароматичний ефект завдяки наявності ароматизатора (Parfum). Крім того classic містить Benzophenone-4, що має властивості санскріну, тому може бути корисним для тих, хто проводить багато часу на відкритому повітрі.

EXTREME і COMFORT більше підходять для чутливої шкіри та для тих, хто шукає м’яке, але ефективне очищення з натуральним доглядом.

CLASSIC підійде тим, хто бажає отримати більш виражений аромат і не має проблем з чутливістю шкіри. Він може забезпечити трохи більше задоволення від використання завдяки приємному аромату і властивостям санскріну, що так актуально влітку!

Одноразові душі Estem гарантують чистоту та комфорт там, де це особливо важливо. Обирайте між COMFORT, CLASSIC або EXTREME та отримуйте максимальну свіжість і захист у будь-якій ситуації.