Vik_Sem

Легкі пляжні локони за пару хвилин з HYDRASENCE

Легкі пляжні локони за пару хвилин з HYDRASENCE

Укладання волосся - не мій коник. Скільки живу, скільки різних стрижок у мене не було, робити їх так і не навчилась.
Тому для себе я шукаю якісь продукти, які допомагатимуть мені у створенні красивих зачісок, але не вимагатимуть танців із бубнами.

Все має бути максимально просто: побризкав-уклав.

ДУже несподівано я відкрила для себе героя мого відгуку - Моделюючий сольоий спрей від бренду HYDRASENCE, із задоволенням ним користуюся і хочу поділитися з вами!

Загальна інформація:

Упаковка: білий флакон зі сріблястою наклейкою, яка переливається. На ній вказана вся необхідна інформація.

Дуже зручна ручка- розпилювач з фіксатором, який попереджає випадковому натисканню.

Консистенція: прозоро-біла вода, дуже солона (так, я спробувала її на смак)) і липка.

Аромат: квітковий з нотами зеленого чаю та солодкого манго. Аромат залишається на волоссі.

Класно, що цей спрей позиціонується як 2 в 1 і має подвійну дію.

Забезпечує не тільки текстуру та об'єм волоссю, а й збагачений зволожуючим комплексом.

Морська сіль додає волоссю легкості та хвилястості, ніби після дня на морі. Зволожуючий комплекс на основі оліго- та дисахаридів -допомагає утримувати вологу, захищаючи волосся від пересихання та надаючи йому м'якість і блиск.

Основні переваги:

  • Легко розподіляється по волоссю завдяки зручному пульверизатору.
  • Створює природні хвилі, додаючи текстури та об'єму.
  • Забезпечує м'яку фіксацію, що дозволяє моделювати зачіску без обтяження.
  • Підходить для будь-якого типу волосся, роблячи його більш слухняним.
Легкі пляжні локони за пару хвилин з HYDRASENCE
Легкі пляжні локони за пару хвилин з HYDRASENCE

Моє волосся:

Волосся у мене дуже примхливе, пряме, пофарбоване. На них складно створити об'єм та локони, вірніше, створити реально, але зберегти це на якийсь час досить складно, вони дуже швидко розпрямляються назад, чим би не було зроблено укладання.
До цього спрею я не пробувала сольові, а дарма! Мабуть, це мій порятунок.

Враження від використання:

Скажу одразу, я дуже задоволена використанням цього засобу!

Я використовую спрей досить часто, раз на тиждень точно. Зазвичай це якщо я кудись збираюся і хочу хоч трохи вкласти волосся в зачіску.

Наношу після миття голови на вологе волосся і по проділах, як би втираю в коріння. Далі сушу феном коріння, проти їхнього природного росту і того, як лежать. Таким чином, виходить класний обсяг, який тримається протягом усього дня. Ну і основа для будь-якої зачіски або укладання, адже волосся підготовлене і текстуроване, добре лежатиме і не ковзатиме.

Легкі, не склеєні локони. Протягом дня тримаються навіть на моєму волоссі, чому я рада.Після використання спрею волосся красиво блищить, а також залишається свіжим навіть наступного дня.

Коріння він не жирніть, навіть при рясному нанесенні.

Підіб'ємо підсумок:

✅ Доступна ціна.

✅ Хороший результат, який тримається.

✅ Допомагає робити укладання та зачіски, навіть на неслухняному волоссі.

✅ Не жирнить волосся та корені.

✅ Надає об'єм.

✅ Зволожуючий комплекс додаткового доглядає без шкоди для зачіски.