Lytvynenko

Поїхали зі мною у пряний та елегантний Buenos Aires?

Поїхали зі мною у пряний та елегантний Buenos Aires?
Поїхали зі мною у пряний та елегантний Buenos Aires?

Огляд на попередній аромат Royal Monaco українського бренду парфумерії Avenue Des Parfums - https://club.makeup.com.ua/post/48631/ він про ніжність та вишуканість.

Та сьогодні хочу поділитися враженнями про аромат з енергією, впевненістю та смачною пряністю - Avenue Des Parfums Passion Buenos Aires 🥃

Пакування: скляний прозорий флакон із мінімалістичним гарним дизайном, обʼємом 50мл., що запакований у презентабельну біло-сіру коробочку.

Поїхали зі мною у пряний та елегантний Buenos Aires?

Класифікація: нішева
Тип аромату: ванільні


Початкова нота: Коньяк
Нота серця: Кориця
Кінцева нота: Ваніль, Праліне, Сандал

Стійкість: 5-6 годин, на одязі трохи довше.

Шлейф виразний, але не задушливий.

На мою, думку, краще підходить для прохолодних пір року — осені та зими, завдяки своїм теплим і насиченим нотам.

Щодо часу доби, цей аромат ідеальний для вечора. Він створює атмосферу розкоші та спокою, що підходить для особливих подій або спокійного відпочинку 😌

Увечері, коли повітря прохолодне, його теплі ноти, як коньяк, кориця та сандал, розкриваються найкраще, створюючи гармонійний, чуттєвий шлейф.

Виробник вказує, що цей аромат схожий за настроєм з Kilian Angel's Share. Я ним не користувалася, але слухала. І дійсно дуже схожі вайби та ноти)

Взагалі, алкогольні ноти завжди обходила і думала, що це не моє. Та на цю осінь захотілося мати щось подібне у парфумерному гардеробі і тепер Avenue Des Parfums Passion Buenos Aires зігріває мою душу 🥰

В ароматі я відчуваю теплий, насичений коньяк, який одразу створює відчуття глибини та розкоші. Він звучить мʼяко та не відвертає)

Далі розкривається пряна кориця, яка додає аромату затишку та трохи пікантності. Я уже уявляю цю насолоду на собі у розпал осені 🍂

Наприкінці відчуваю солодку ваніль, яка огортає м'якістю, разом із сандалом, що додає теплого, деревного відтінку. Нотка праліне приносить легку солодкість, схожу на десерт, роблячи аромат ще більш апетитним та привабливим 😋 та надто солодким його теж не назовеш.

Асоціації: викликає асоціації з теплими вечорами біля каміна, коли ви занурюєтеся в м'яке крісло з келихом коньяку в руці. Він нагадує про затишні зимові свята, коли в повітрі витають аромати кориці та ванільної випічки.

Аромат також асоціюється з вечірніми прогулянками у місті, де світло ліхтарів відбивається на мокрій бруківці, а прохолода змушує заховатися в теплий шарф. Його солодкі ноти праліне та ванілі можуть викликати образи вишуканих десертів у затишному кафе, де час ніби зупиняється і можна насолоджуватися моментом 😌

Passion Buenos Aires буде моїм фаворитом на холодну пору, я вже це відчуваю 😍

Ноти розкриваються найкраще в прохолодну пору, особливо розкішно пасує на вечір) А ще краще - для вашого романтичного побачення у затишному закладі 👌🏻

Мене одразу переносить у затишне місце, де час ніби зупиняються! Є тільки ви, келих смачного алкоголю та/або вишуканого десерту.

Стійкість тішить, в шлейф однозначно комфортний! Щиро раджу 🥰