ViKhur

Тонери

Тонери

Зволожувальний тонер з комплексом 9 пептидів

Особливості Medi-Peel Peptide 9 Aqua Essence Toner:
- легка нелипка консистенція;
- забезпечує клітини вологою;
- підвищує пружність та еластичність;
- зменшує глибину зморшок;
- омолоджує шкірний покрив;
- розгладжує мікрорельєф;
- нормалізує гідроліпідний рівень шкіри;
- тонізує та освіжає;
- робить обличчя м'яким і ніжним;

P.S. -- мені дуже подобається, купувала, бо хотіла познайомитись з пептидами і хотіла тонер який би літом заміняв крем. Після нього мені не хочеться наносити крем. Користуюсь ввечері, була ще сироватка з пептидами, то був повноцінний догляд. зараз залишився лише тонер.

Відновлювальний тонер з екстрактом чайного гриба

Особливості Kaine Kombu Balancing Ampoule Toner:

- ферментований чайний гриб заряджає клітини життєвою енергією;
- має потужні антиоксидантні властивості, що захищають від запалень і передчасного старіння;
- восьмикратна гіалуронова кислота забезпечує глибоке, багаторівневе зволоження;
- допомагає зміцнити шкіру і зменшити дрібні зморшки, надаючи обличчю молодшого вигляду;
- зміцнює природний бар'єр, запобігаючи випаровуванню цінної вологи;
- має фізіологічний рН, не створює дискомфорту;
- пантенол заспокоює чутливі ділянки;

P.S. - теж дуже подобається, зволожує гарно, приємно користуватись., багато з чим поєднується. Користуюсь вранці перед сироваткою з вітаміном С.

Заспокійливий гель-міст із алое

Засіб забезпечує заспокійливу дію, а також зміцнює захисний бар'єр. Формула, збагачена мінеральним комплексом та вітамінами С і Е, запобігає старінню шкірного покриву, усуває запалення і відновлює гідроліпідний баланс.

P.S.- незнаю навіщо купувала, думала влітку буду ним користуватись. Але мої тонери мені подобаються більше. Короче така забавка цей міст.