Vik_Sem

#testmakeupclub

#testmakeupclub

Дякую MUC та Redken за круту можливість тестувати нові продукти ❤️.

З брендом Redken раніше я не була знайома тому, було дуже цікаво спробувати на своєму волоссі догляд цього сегменту.

Пройшло майже 2 тижні тестування. Я мию голову два рази на тиждень, тому за два тижні я деякі засоби використала майже повністю і готова розповісти про свої враження.

REDKEN ACIDIC COLOR GLOSS - ДЛЯ ФАРБОВАННОГО ВОЛОССЯ.

Набір мініатюр потрапив до мене в стильній коробці-пакеті. Для мене, було здивування побачити інструкцію. Але саме завдяки цій інструції, стало зрозуміло покроково, як використовувати всю серію догляду.

В боксик входять мініатюри всієї серії:

  1. Redкen Acidic Color Gloss Shampoo
  2. Redken Acidic Color Gloss Activated Glass Gloss Treatment
  3. Redкen Acidic Color Gloss Conditioner
  4. Redken Acidic Color Gloss Heat Protection Treatment

Стан мого волосся: фарбоване, на кінчиках сухе, плутається, завжди потребує зволоження..

Дизайн лінійки стильний, переважає чорний колір і гарно поєднується із рожевим.

1 крок ШАМПУНЬ Redкen Acidic Color Gloss Shampoo

Об'єм засобу 75 мл.

Шампунь середньої густоти, білий з легким мерехтінням.

Піниться добре. Промиє шкіру голови не до скрипу, але відчуваєтся очищення, волосся не сплутує.

Аромат приємний, на волоссі після миття не затримується.

На пакуванні шампуню вказано рівень кислотності 5,0-5,6 pH

Хочу зауважити, що рівень 5.5 підходить тільки для нормальних і повністю здорових локонів. Якщо у них підвищена жирність, то такий pH тільки погіршить стан – слід обирати засоби з показником 4-4.5.

Від шампуню я завжди очікую ТІЛЬКИ гарне очищення шкіри голови без пересушування кінчіків волосся. Більшого очікувати від шампуню неможна))
Моя оцінка 10 з 10

#testmakeupclub
#testmakeupclub

Redken Acidic Color Gloss Activated Glass Gloss Treatment

Засіб-догляд об'ємом 50мл.

Засіб немає дозатора, тому продукт важко економно використовувати. Продукт просто вільно виливаєтся в руку і зайве доводится збирати назад в баночку, що досить не гігієнічно. І при контакті з водою засіб може стратити свої властивості.
Текстура рідка та мутна. Наносится добре, але волосся через секунду стає наче жорстким і не приємним.

Кислотність цього засобу: 3,5-4,5 pH

Такі продукти мають збалансовану формулу, глибоко живлять локони та щільно запечатують кутикулу за рахунок високої кислотності.
Орієнтуючись на процес та відчуття моя оцінка 5 з 10.

В комплексі з іншими засобами цієї серії, можливо він потрібен, але окремо купляти саме цей засіб я не бачу сенсу.

Після 2 кроку: засобу-догляду, дію кондиціонеру відчуваєш миттєво))))

Кондиціонер має щільну текстууа білого кольору, гарно розподіляється по волоссю, робить його одразу м'яким і шовковистим. Можливо він так ефективно працює саме в парі з 2-м кроком.

Кондиціонер представлений в тубі об'ємом 50ml.

Мені подобається після нанесення, розподілити його за допомогою грібінця. Потримати 5 хвилин і змити.

Після змиття кондиціонеру, волосся неймовірно м'яке, розсипається. Витрата продукту мізерна, але я люблю витрачати по більше)).

Цей продукт я мабудь, повторю в повнорозмірному об'ємі. То любов))

Моя оцінка: 10/10

Redken Acidic Color Gloss Heat Protection Treatment

Термозахист об'ємом 45 мл, має зручний розпилювач .Можно брати з собою.

Текстура рідка, нагадує водичку. молочного кольору.

Представляє собою додатковий захист від високих температур.

Аромат легкий, з волосся зникає.
Розпилюється легко, рівномірно.

Допомагає гарно розсічувати волосся.

Не сушить та не обтяжує волосся.

Моя оцінка 10 з 10.

Загалом серія Redken Acidic Color Gloss мені сподобалась.

Волосся рівне, блискуче, легко розчісується.

Щоб зрозуміти, чи діє лінійка на захист кольору, треба більше часу і більший об'єм засобів всього догляду.

Для багатьох дівчат, як і для мене проблемним став 2-й крок Засіб-догляд, але після тестування я дійшла висновку, що можливо саме після 2-го кроку НАСТІЛЬКИ КРУТО діє 3-й крок. Все ж таки вони один з одним чудово поєднуються і створюють цей ВАУ ефект.

Дійсно, вийшло цікаве тестування, але на мою думку, є засоби більш бюджетні, які мають не менш круту дію. Але звичайно, обирати нам, що використовувати.

Хочется тільки, ще раз подякувати MUC за можливість затестити нові бренди і ділитись своєю думкою серед однодумців))