FancyNickname

August Favorites

August Favorites

Приєднуюсь до цікавого челeнджу від Missmili на завершення спекотного літа 🍇

Мої фаворити серпня це мікс із засобів, які стали улюбленими давно і нових, які у моїй косметичці поселяться надовго 😁

Не розбирала по складу, сульфатний. З неймовірно смачним запахом і робить принаймні частину з обіцяного - волосся після нього не пересушене. Користуюсь кілька разів на тиждень. В кошику на MakeUp нова банка, здається, третя за рахунком, бо останнім часом за ним треба полювати.

Доглядова парочка від Hillary нові для мене.

Неймовірно легка сироватка з хорошим ефектом. Увага! на сайті склад не відповідає тому, що на баночці. SPF фільтр - Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine.

Sun Defense Lip Balm зі смаком манго пахучий і солодкий. Трохи плавиться в в спеку, проте зволожує добре.

Дуо NYX Fat Oil в кольорі Follow Back та NYX Line Loud 03- Goal Crusher - новенькі, захотілось спробувати щось сяйне на літо. Не прогадала 🥰

Без зайвих слів: улюблениця Sky High від Maybelline у відтінку бургунді.

Парфумований спрей для тіла дочекався уваги. Не знаю, як пахнуть оливкові квіти, спрей пахне ніжно, квітково і ненав"язливо. Якщо вірити напису про 79% спирту у складі, може замінити антисептик 😅

Моя нова любов Gold Coast від The Balm. На додачу до матових і шимерних тіней, ніжні рум'яна і симпатичний хайлайтер. Все найнеобхідніше для літніх мандрів 🔥