Vik_Sem

Shelly | Дуже приємна штучка)!

Shelly | Дуже приємна штучка)!

Всіх вітаю!

Без скрабу для ніг я вже давно не уявляю свого догляду за стопами, цей зацікавив тим, що виробник, окрім очищення, обіцяв так само охолоджуючий ефект.

Скраб знаходиться в банці-шайбі з прозорого пластику, обʼємом 200 г., також була захисна пластикова мембрана між кришкою і самим скрабом.

Shelly | Дуже приємна штучка)!
Shelly | Дуже приємна штучка)!

Активні компоненти:

  • Цукроза - мікрочастинки цукру забезпечують те саме глибоке очищення, зволоження та пом'якшення шкіри, відлущуюють ороговілі клітини.
  • Гліцерин - зволожує та підтримує баланс.
  • Ментол, олія м'яти та алантоїн - тонізують та відновлюють шкіру, розгладжують її мікрорельєф, а також покращують кровообіг, допомагаючи зменшити набряки та втому в ногах, що надзвичайно акутуально для багатьох саме влітку..

Аромат: дуже приємний аромат м'яти. З баночки дуже приємно пахне свіжістю і головне аромат дуже натуральний, не хімозний.

Колір: кристальна бірюза, можу дивитись на нього годинами, такий він гарний))

Текстура: крупнні часточки цукру в поєднанні з олією м'яти. Текстура щільна, не розссипається. В руці не осипається, якщо набирати його з баночки.

При контакті з водою скраб перетворюється на ніжну кремову текстуру з пінкою, а ефект, що охолоджує, дарує ніжкам приємне відчуття свіжості і легкості.

Особисто мені цей скраб дуже сподобався, не думаю проте що він здатний позбавити всіх проблем і відразу, тобто якщо шкіра дуже запущена він не допоможе, але він ідеальний як щотижневий засіб для фінішного полірування ніжок після ванни і "роботи" пилкою.

  • Шкіру не дряпає, добре очищає;
  • Трохи піниться, що мені дуже сподобалося, тому що за рахунок цього він набагато краще розподіляється на шкірі;
  • Запах для мене дуже приємний, освіжаючий;
  • Допомагає при втомі ніг, попереджає набряки, що досить актуально в таку спеку;;
  • Об'єм 200 г.