MariiBilous

Мої улюблені засоби в серпні

Мої улюблені засоби в серпні

Схоже що в кінці серпня знайшла ще декілька чудових продуктів, але про них розповім згодом🤫

Мені подобається коли волосся має приємний аромат, а це робить саме ця незмивна маска. Волосся від неї добре розчісується, волосинки потовщуються і аромат тримається до наступного миття, ну і звичайно термозахист є в складі, а шкіра голови від нього швидше не жирніє

Великий обʼєм, зручний дозатор та необхідне зволоження тут є. Засіб має середню густину і приємну текстуру. Влітку тільки і ним користуюсь без додаткового крему

Антицелюлітна олійка яка стала моєю паличкою виручалочкою у багатьох доглядових процедурках для тіла. Крім того, що вона чудово бореться з целюлітом, також відмінно зволожує шкіру без жирності, бо гарно поглинається. Про подразнення після гоління вже і забула, бо вона і тут мені допомогла, врослого волосся не стало як і подразнень. Не можу не згадати про склад, бо він повністю натуральний та безпечний і не тестується на тваринках

Це моя біль. Влітку туш відбивається над верхнім повіком через мою жирну шкіру. З цією тушею я про це нарешті забула. А ще вона гарно підкручує вії та подовжує, протягом дня вона не осипається і є водостійкою. Все найкраще створено в ній❤️

Підтримую чудову ідею такого челенджу. І рада, що розповіла про мої косметичні скарби цього літа😉