Тестую засоби від Redken Acidic Color Gloss #testmakeupclub

Тестую засоби від Redken Acidic Color Gloss #testmakeupclub

Redken Acidic Color Gloss – це професійний догляд за волоссям, який особливо виділяється серед інших продуктів завдяки своїй здатності надавати волоссю неймовірний блиск і освіжати колір. Засіб підходить для всіх типів волосся і особливо корисний для тих, хто хоче підтримувати яскравість кольору між фарбуваннями або освіжити свій натуральний колір.

Основні переваги продукту включають відновлення кислотно-лужного балансу волосся, завдяки чому волосся стає більш м'яким і здоровим на вигляд. Він також допомагає зміцнити структуру волосся, роблячи його більш стійким до пошкоджень. Додатковий плюс – простота використання, що дозволяє досягти салонного ефекту навіть вдома.

Проте варто зазначити, що для найкращого результату засіб потрібно використовувати у поєднанні з іншими продуктами Redken, такими як шампунь та кондиціонер, що допомагають максимально розкрити всі його переваги.
Для мого натурального волосся серія Redken Acidic Color Gloss також пропонує ефективний догляд, який допоможе зберегти природну красу та здоров'я вашого волосся.


1. Шампунь Redken Acidic Gentle Color

Цей шампунь спеціально розроблений для дбайливого очищення волосся, зберігаючи його колір і м'якість. Він допомагає підтримувати здоровий pH-баланс волосся та шкіри голови, що є важливим для запобігання вимиванню кольору. Завдяки відсутності агресивних сульфатів, він не пересушує волосся, залишаючи його м'яким і еластичним.

2. Кондиціонер Redken Acidic Color Protection

Кондиціонер з цієї серії розроблений для того, щоб захистити волосся від впливу зовнішніх факторів і зберегти насиченість кольору. Він зволожує волосся, роблячи його м'яким і легким у розчісуванні, а також створює захисний шар, який допомагає запобігти пошкодженню структури волосся. Кондиціонер допомагає підтримувати оптимальний рівень вологості волосся, що сприяє його здоровому вигляду і блиску. Вже після першого використання натуральне волосся виглядає більш насиченим та здоровим.

3. Засіб для захисту кольору Redken Acidic Activated Glass Gloss Treatment

Засіб вирівнює поверхню волосся, роблячи його гладким та сяючим. Продукт ідеально підходить для регулярного використання між фарбуваннями для підтримки кольору та здоров'я волосся. Цей засіб особливо корисний для натурального волосся, яке може бути схильне до тьмяності.

4. Відновлюючий догляд Redken Acidic Bonding Concentrate Treatment

Незважаючи на те, що цей продукт був створений для відновлення пошкодженого волосся, він також підходить для натурального. Він зміцнює структуру волосся, роблячи його більш стійким до пошкоджень і ламкості. Цей засіб підвищує еластичність волосся і захищає його від майбутніх ушкоджень, підтримуючи природну силу і здоров'я.


Серія Redken Acidic Color Gloss підходить не лише для фарбованого, але й для натурального волосся. Продукти цієї лінійки допоможуть вам зберегти природний блиск, силу та здоров'я вашого волосся, забезпечуючи комплексний догляд і захист.

Тестую засоби від Redken Acidic Color Gloss #testmakeupclub
Тестую засоби від Redken Acidic Color Gloss #testmakeupclub
Тестую засоби від Redken Acidic Color Gloss #testmakeupclub
Тестую засоби від Redken Acidic Color Gloss #testmakeupclub
Тестую засоби від Redken Acidic Color Gloss #testmakeupclub
Тестую засоби від Redken Acidic Color Gloss #testmakeupclub