Яцук Таня

#testmakeupclub

#testmakeupclub

Дякую MakeUp Club за надану можливість протестувати нові продукти для волосся Сьогодні розповім про досвід використання лінійки для фарбованого волосся від фірми Redken

Пакування: ємкість чорного кольору, не прозора, виконана з пластику. Обʼєм мініатюрки: 75 мл. Дозатор зручний у використанні. Консистенція шампуню досить таки рідка, але плюсом для мене є те, що утворюється багато піни Аромат: приємний, парфумований (мені подобається такі аромати, тому для мене плюс) У мене сухий тип шкіри голови, тому цей шампунь мені підійшов, добре очищає шкіру голову, але не надає обʼєму (тому враження 50/50)

Засіб надається в тубі, щодо пакування - зручне, легко дістати бажану кількість продукту Консистенція не надто густа, не надто рідка (більше кремова), кондиціонер білого кольору Аромат парфумований, але не надто виражений (ідентичний аромату шампуню) Результатом від даного засобу я задоволена, адже помітила такі основні властивості: 1 розгладжує волосся 2 надає здорового блиску 3 полегшує розчісування Засіб мені сподобався, добре діє у комбінації із шампунем

Спрей у чорному флаконі, з розпилювачем, тому наноситься легко За консистенцією - рідкий, як вода, не густий, не липкий, досить таки приємний на дотик продукт Аромат приємний, парфумований Виконує основну свою функцію - термозахист на 10/10 Продуктом задоволена

Даний засіб був у чорній пластиковій баночці Тут все ж є мінус у пакуванні, бо дуже важко відрегулювати кількість продукту Аромат продукту занадто виражений і тому не є таким приємним для мене, як це було з кондиціонером чи шампунем Дія даного продукту сумнівна, використала його ще раз без кондиціонеру і не побачила ніякої різниці Обіцяного блиску не було, тому продукт мені не дуже сподобався

Отже, загалом засоби доволі таки цікаві, шампунь, кондиціонер та термозахист мені сподобались. Можу спокійно рекомендувати їх володаркам фарбованого волосся і сухого типу шкіри голови, думаю, що вам підійде, як і мені. Стосовно засобу-догляду, то трошки як на мене спірний продукт, який би я не придбала Ще раз дякую MakeUp Club за можливість тестувати нову продукцію і ділитися враженнями