Yana__matviets

Lunavi Matcha Serum

Lunavi Matcha Serum
Lunavi Matcha Serum

В продовження знаймства з брендом Lunavi

Після маски з матчею я використовую зволожуюу сироватку "Deep Hygration" з матчею та гіалуроновою кислотою

Пакування

💧Скляний флакон об'ємом 30 мл

💧Піпетка також скляна та має гарне дерев'яну окантовку

💧Текстура ріденька, прозоро-біла, дуже гарно розприділяється по обличчю

💧Аромат. Сироватка також має аромат чаю матча, але не такий яскраво виражений, як в масці

Спосіб використання 2-3 краплі вранці та ввечері перед використанням крему, попередньо підготувавши шкіру за допомогою тонера. Але мені подобається використовувати саме в ранковій рутині 🌞

Lunavi Matcha Serum
Lunavi Matcha Serum
Lunavi Matcha Serum

Склад в якому виділимо

  • Матча має багато антиоксидантів, які борються зі шкідливими вільними радикалами, покращує тон обличчя і зменшує видимість нерівностей.
  • Сквалан є ефективним зволожувачем, який допомагає підтримувати шкіру гладкою та пружною, сприяє збереженню вологи та захищає від зовнішніх подразників.
  • Гіалуронова кислота заповнює проміжки між клітинами шкіри, зменшуючи видимість зморшок та ліній.
  • Протеїни шовку сприяють глибокому зволоженню та мають здатність швидко відновлювати пошкоджені ділянки. Шовк складається на 80% з білкових амінокислот, які допомагають підтримувати молодість та красу шкірного покриву.
  • Ромашка має природні заспокійливі властивості, що допомагає зменшити запалення, подразнення та почервоніння шкіри.

Після комбо використання маски Lunavi Matcha Mask + сироватки Deep Hygration шкіра наповнена та зволожена

Сироватка знімає сухість, лущення та відчуття стягнутості шкіри, інтенсивно зволожує, живить чутливу і зневоднену шкіру обличчя

Дуже гарна комбінація як на мене 🫶