Vik_Sem

Гель для душу Tink

Гель для душу Tink

Всім привіт!

Хочу поділитися враженнями про гель для душу серії Superfood for Body Tink Авокадо-Мигдальна олія

Гелі для душі цієї марки я люблю. Вони мають приємні аромати, добре очищають і не пересушують шкіру.

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

  • Найменування - гель для душу з екстрактом авокадо та мигдальною олією.
  • Бренд –Tink.
  • Об'єм – 500 мл.
  • Термін придатності після відкриття – 6 місяців.

ІНФОРМАЦІЯ ВІД ВИРОБНИКА

"Гель для душу серії Superfood for Body Tink створений саме для того, щоб доглядати шкіру та ефективно очищати епідерміс. Перетворіть прийняття душу на справжню SPA-процедуру!"

УПАКОВКА

Гель знаходиться у флаконі з білого пластику, з зображенням гарненького авокадо. Етикетка містить всю необхідну інформацію про засіб: склад, термін придатності, активні інгредієнти тощо. Закривається щільно, із клацанням.

Гель для душу Tink
Гель для душу Tink

Активні компоненти: екстракт авокадо, мигдальне масло.

Екстракт авокадо - стимулює регенерацію клітин та забезпечую антиоксидантний захист.

Мигдальне масло - відновлює і пом'якшує шкіру, живить і зменшує лущення.

ОРГАНОЛЕПТИКА

Гель не дуже густий, по руці просто розтікається.

Він повністю прозорий. Піниться гель добре, піни виходить багато.

Аромат у гелю дуже приємний та легкий, солодкий.

  • Гель добре очищає шкіру від залишків доглядових засобів, поту та інших забруднень. Так що зі своїм основним завданням він справляється чудово.
  • Шкіра після використання гелю не пересушена. Немає навіть натяку на стягнутість. Навіть моя дуже суха шкіра рук не стала виглядати гіршою після використання гелю.
  • У гелю дуже приємний, легкий та ненав'язливий аромат.
  • Гель добре піниться. Піни виходить багато, особливо якщо використовувати мочалку-сітку. Піна легка, повітряна та ароматна.
  • Гель легко змивається зі шкіри і не залишає після себе жодних слідів, на зразок нальоту на шкірі, жирності, липкості.
  • Гель не викликав алергії, сверблячки та роздратувань на шкірі.
  • Витрата у гелю звичайна для подібних засобів. Хоча гель не дуже густий, він добре піниться і рахунок цього витрачається не дуже швидко.

Тож рекомендую!