Beatysav

Це просто знахідка,яка коштує кожну копійку

Це просто знахідка,яка коштує кожну копійку

Це антиперспірант довготривало дії. Для мене це найкрутвша знахідка на Мейкап. В мене проблема з потовиділенням. Через це не могла довгий час носити світлі речі,носила завжди чорні і почувала себе некомфортно,про спортзал взагалі мовчу. Це мій помічник. Раніше,декілька років тому користувалася схожим продуктом,але зараз його складно знайти,але я знайшла цей скарб який виявився набагато кращим. Цей продукт блокує потовиділення. Вистачає цього ефекту на тиждень точно. Зараз мені вистачає приблизно на 2 тижні. А самого продукту вистачає на рік точно. Дуже економнмій та дієвий. Легко наноситься,має ролик. Рекомендую брати саме на 3 краплі,є на дві,та на одну. Я ними не користувалась,так що нічого сказати не можу,але 3 краплі це прям щоб точно без поту😂 Як же ним користуватися? Все дуже просто! Наносити його потрібно обовʼязково перед сном. Я пробувала наносити вдень,але у мене погано спрацював,ефекту вистачило на 2 дні. Зараз розповім як зробити так,щоб ефекту вистачило на тиждень і більше. Спочатку треба добре промити пахви звичайним милом та витерти насухо. Потім нанести продукт на сухі пахви на ніч перед сном. Зранку обовʼязково промити пахви з милом. Це дуже обовʼязково робити,інакше продукт не спрацює. І всеее,результат гарантовано. Єдиний мінус,що після нанесення продукту можуть бути невеличкі неприємні пощіпування,але це терпимо. Тепер після цього продукту я можу спокійно носити світлий одяг,і не тільки світлий,тепер будь-який 😂 Так що,дівчата, в кого така проблема як у мене дужеее раджу спробувати цей продукт,ви будете взахваті від нього. Інколи він буває на хорошій знижена Мейкап. Сподіваюсь цей допис був цікавим,а для когось може допомогти вирішити проблему 💋