Vik_Sem

Пінний скраб для тіла з кристалами цукру та олією мигдалю

Пінний скраб для тіла з кристалами цукру та олією мигдалю

Привіт усім!

Я обожнюю всякі скраби для тіла, і хоч у мене вже вся ванна забита баночками-скляночками, не можу себе стримувати і купую ще й ще, хоча старе ще невитрачено. Так сталося і з пінним скрабом Авокадо-Міндальна олія Tink.

Це мій перший скраб від цієї марки, певна, що й не останній.

Розглянемо його детальніше...

Упаковка

У всіх скрабів TINK оформлення лінійки Superfood гарне і яскраве.

Баночка з прозорого пластику, скрізь який видно вміст. Кришка має захист у вигляді пломби.

Вага: 330 грам.

Пінний скраб для тіла з кристалами цукру та олією мигдалю

В якості головного ексфоліанту виступають частинки цукру, які допомагають делікатно відлущувати ороговілі клітини шкіри.

Скраб ніжного салатного кольору, по текстурі досить густий.

При контакті з водою засіб утворює лагідну піну.

Формула скрабу збагачена екстрактом авокадо, що володіє тонізуючими та зволожуючими властивостями. А олійка мигдалю допомага пом'якшити епідерміс.

Аромат, якщо порівнювати з гелем для душу з цієї лінійки, то більш інтенсивний і насичений, але не хімозний.Для мене цей аромат освіжаючий з легкою солодкістю мигдалю. Рутина з таким ароматом дуже приємна)))

За текстурою скраб щільний, в'язкий, але акуратно розподіляється, з рук не висипається. Абразивні часточки для мене не грубі, але треба наносити ніжно, щоб цукор не травмував шкіру.

На вологій шкірі під час масажу одразу ж утворюється кремова-емульсія і ніжна, делікатна пінка.

По дії на шкіру скраб Авокадо-Міндальна олія Tink мені сподобався.

Я беру невелику кількість і легкими рухами масажую шкіру. Незважаючи на тверді частинки, роздратування, запалення або почервоніння від скрабу у мене не виникало.

Навпаки, шкіра після виглядає дуже доглянутою та зволоженою.

Не залишає липкості чи маслянистості.

Головне, що не сушить, хоча лосьйон або крем для тіла я все одно згодом використовую.

Шкіра після скрабу дуже гладка та ніжна.

Аромат на тілі не зберігається, відчутний він лише у баночці та в процесі склабування.

Витрачається досить економно: за місяць частого використання у мене пішла лише третина банки.

Скрабом я залишилася задоволена, у ньому все - як я люблю, жодних нарікань не викликав.