NikVik

Кондиціонер для усіх типів волосся

Кондиціонер для усіх типів волосся

Дуже подобається коли кондиціонер можна вибрати для всих типів волосся і не потребує вибору для сухого чи жирного .

При першому використанні була дуже здивована консистенцією засобу. Він мені нагадав ніжного крему , навіть ще раз перевірила чи точно я взяла кондиціонер 🤣. Ніжна , біла , кремоподібна консистенція з приємним солодкуватим ароматом . Я би таким кремом з задоволенням користувалась .

Не потрібно дуже багато наносити , гарно наноситься на всю довжину волосся , одразу після змивання волосся стає ніжним , шовковистим .

Кондиціонер для усіх типів волосся

Про засіб :

Обʼєм : 275 мл

Пластиковий флакон з помповим дозатором ( просто обожнюю такі дозатори ) зручно при використанні ,

Ну і дизайн як завжди від Lunitssa просто захоплююсь . Особливо коли маєш всю лінійку догляду то фантастично дивиться на полицях .

Після декілька разів використання була задоволена , ніжне зволожене не пересушене волосся , шовковисти , добре розчісується не заплутуються .

А також сподобався опис від виробника .

-формула збагачена натуральними екстрактами, маслами, вітамінами, а також гліцерином, декспантенолом;

- ефективно бореться із ламкістю волосся;

- допомагає у боротьбі з лупою;

- розгладжує неслухняні та жорсткі локони.